Pirkiniai

Naujiems „Maison Margiela“ riboto leidimo modeliams - senos kolekcijos liekanos

Mados namai „MM6 Maison Margiela“ pristato riboto leidimo kapsulinę kolekciją, pasiūtą iš anksčiau pristatytų kolekcijų odos ir audinių likučių.
Reading time 1 minutes
„MM6 Maison Margiela“ nuotr.

Praėjusiais metais mados namų „Maison Margiela“ kūrybos vadovas Johnas Galliano pristatė tvarios mados projektą „Recicla“, kuriame naujiems modeliams kurti buvo panaudoti seni rūbai ir aksesuarai. 2020 m. rudens kolekcijoje naujam gyvenimui dizaineris prikėlė 1930-1970 m. pintus krepšius, senus aksesuarus pavertė nauja avalyne, o naujuose drabužiuose integravo senųjų detales.

 

Šį kartą „Maison Margiela“ pristato dar vieną perdirbtų modelių projektą – kapsulinę kolekciją „MM6 Upcycled Patchwork“, pasiūtą iš sudurtų audinių ir odos atraižų. Visos šios skiautės – anksčiau pristatytų mados namų kolekcijų liekanos iš praėjusių sezonų. Specialioje kolekcijoje galima išvysti klasika tapusius „MM6” gaminius, nuo aulinukų „Tabi“ apvaliomis pakulnėmis iki trikampių „Japanese“ krepšių.

 

Audinių ir odos liekanos buvo sukarpytos nedideliais gabalėliais ir sujungtos iš naujo. Kolekcijai panaudota ne tik natūrali oda, nubukas ar versta oda, bet ir nailonas, aksomas ir PVC medžiaga. Nors aksesuarai pasiūti iš skirtingų audinių atraižų, medžiagos derintos pagal spalvas, tad sudurtų skiaučių efektas atrodo subtiliau.
 

Naujos kolekcijos „MM6 Upcycled Patchwork“ gaminius „Maison Margiela“ parduotuvėse bus galima įsigyti nuo sausio 15 d.

susiję straipsniai

Rekomenduojame