Pirkiniai

Savaitgalį atgaivinkite įvaizdį madingais aksesuarais ir papuošalais

Pavasariui įgaunant pagreitį, siūlome pasisemti naujų idėjų savo įvaizdžio ar gyvenimo būdo kūrimui
Reading time 4 minutes
„Tata Paper“ nuotr.

Jau šį savaitgalį menų fabrike „Loftas“ vyks dviejų dienų mados, dizaino ir maisto gurmanų šventė „Uptown Spring Market“. Mugės organizatoriai dalija patarimus, kaip stilingai įsirengti namus ar atnaujinti savo garderobą. Šį kartą siūloma savo įvaizdį atgaivinti madingais aksesuarais ar papuošalais, kuriais mugėje prekiaus išradingi lietuvių dizaineriai.

 

Daugelis pritars, kad detalės kuria visumą, todėl net ir paprasta juoda drabužių eilutė padailinta ryškiu akcentu, įvaizdžiui suteiks aktualumo ir gyvybingumo.

 

„Mugėje ieškojome dalyvių, kurie savo gaminius dedikuoja asmenybėms, kurie ieško prasmės savo kūryboje ar neša žinutę. Tokiu atveju, rūbo ar aksesuaro nešiotojas ne tik gali stilingai atrodyti, bet ir pats savo įvaizdžiu komunikuoti vieną ar kitą žinią “ – sako viena iš organizatorių Živilė Diavara.

 

Ieškantiems detalės, kuri aiškiai išreikštų jūsų požiūrį į gyvenimą, mugėje lauks „Distyled“ dizaineriai. Ši produkcija yra išskirtinė moderniais audiniais ir minimalistiniu dizainu, konceptualiu „copywrite’u“ bei įkvėpta tokių daiktų kaip priešpiečių dėžutės, vokai ar aplankai – taip siekiama sukurti rankines, kurių grožis slypėtų paprastume. Mugėje dizaineriai prekiaus kuprinėmis, rankinėmis, delninėmis, piniginėmis.

1553499532023902 aksesuarai rankines distyled rankine
„Distyled“ nuotr.

„Kreipėme dėmesį į inovatyvius bei atsakingą gamybą ir vartojimą skatinančius prekės ženklus“ – tęsė Živilė Diavara. Vienas iš tokių pavyzdžių – „Tata Paper“ kūrėjos, kurios pavasarinėje mugėje pristatys savo kuprines ir rankines iš popieriaus. „Popierius, iš kurio siuvamos mūsų rankinės, kuprinės ar kosmetinės, yra specialiai rauginamas ir ištempiamas, todėl gaminiai yra ypač elastingi ir patvarūs kaip oda, todėl tinkami kasdieniam naudojimui, nesvarbu ar lauke lyja lietus ar šviečia saulė“, – pasakoja dizainerės.

 

Mugėje nestigs pasirinkimo, todėl ieškantys originalumo savąjį aksesuarą galės atrasti pas „Butterman“ kūrėjus. Vaikams stilingai pasitikti pavasarį padės „Happeak“ spalvų gama, o norintiems lietuviškos autentikos – „Ingilė“ produkcija.

 

Tikriems miestiečiams ir greito gyvenimo būdo atstovams tiks „FOLD“ kūryba. Tai lietuviškas prekės ženklas atstovaujantis minimalizmą ir natūralumą. Urbanistinio, unikalaus dizaino rankų darbo aksesuarai: piniginės, delninės, kompiuterių dėklai, telefono dėklai ir kt. pagaminti iš Itališkos natūralios odos ir aukščiausios kokybės 100 % merino vilnos veltinio.

 

Vėluoti nemėgstantiems mugėje ras „FAUST watches“ laikrodžius. „Mūsų laikrodžiai ne tik matuoja laiką. Jie įprasmina kūrėjų pažinimo ir meistriškumo alkį, tobulumo siekį ir estetikos paieškas kasdienybėje. Sukurti šiuolaikiniam gyvenimo būdui, tačiau išsaugantys laiko suformuotas klasikines idėjas. Įsiterpę tarp praeities ir ateities, bet žymintys dabarties akimirką“, – sako dizaineris Darius Kališauskas.

 

Minimalizmo atstovai mugėje palaimą atras pas išskirtinių papuošalų „Cockoo“ kūrėją Solveigą Vasiliauskaitę. Juvelyrė pasiūlys neįpareigojančius, tačiau unikalius dirbinius, įkvėptus judesio, pasakų ir gamtos motyvų interpretacijomis.

1553499668430065 papuosalai juvelyrika cockoo papuosalas
„Cockoo“ nuotr.

Stilių pagyvinti galėsite pas „Detalės“ papuošalų kūrėją, kuri siūlys originalius, minimalistinius rankų darbo dirbinius, aktyvų miesto gyvenimą gyvenančioms merginoms. Unikalius papuošalus lengva derinti – skirtingus tarpusavyje ar prie įvairaus aprangos stiliaus.

 

Mugėje bus ir užsienio dizainerių – pavasarinėje šventėje jūsų lauks juvelyro bei architekto iš Sankt Peterburgo prekinio ženklo „Flyinhome“ darbai. Menininkas savo papuošalams naudoja sidabrą, titaną ir varį. „Visi produktai yra vienetiniai ir dviejų tokių pačių nerasite“, – sako „Flyinhome“ juvelyras.

 

Ieškantiems prabangos galės užsukti pas „Adele Dagyte Jewellery“ autorę, kuri kuria švarią, nepretenzingą juvelyriką. Jos darbai išsiskiria savo lengvumu ir elegancija. Gaminiai, kurie unikalūs savo netradicinėmis formomis, kompozicija. Tai minimali, tačiau prabanga alsuojantys darbai.

1553499763662477 papuosalai detales pakabukas
„Detalės“ nuotr.

Jaukioje mugės atmosferoje jūsų lauks ne tik stiliaus idėjos, bet ir daugybė išskirtinių Lietuvos dizainerių, kviečiančių atsinaujinti savo namus ar paįvairinti savo įvaizdį naujų garderobu, pasidailinti pop-up grožio salonas, gera muzika grojama iš plokštelių, skanus street food maistas ir kitos pramogos.

susiję straipsniai

Rekomenduojame