Pirkiniai

D. Vapsvės žiemos kolekcijoje – ir ekologiškos popieriaus rankinės

Žinoma dizainerė Diana Vapsvė neseniai pristatė naują rudens-žiemos kolekciją „Other people“.
Reading time 2 minutes

D. Vapsvės kūrybos gerbėjus nustebino ne tik minioje neleisiantys pasimesti drabužiai, bet ir rankinės iš popieriaus.

 

„Jau nuo seniau mano parduotuvėse galima įsigyti „veganiška oda“ vadinamo popieriaus „Tata Paper“ rankines. Šį kartą su jų kūrėja Marija Silickaja-Šmatavičienė nusprendėme suvienyti jėgas ir sukurti stilingas prabangias rankines iš popieriaus“, – atskleidė žinoma dizainerė.

Jos teigimu, lietuviams popierinės rankinės – dar didelė naujiena. „Vartotojams reikia priprasti prie to, kad specialiai apdorotas ekologiškas popierius gali būti dar tvirtesnis, nei oda. Net man, drabužių kūrėjai, šis produktas buvo visiška naujiena. Gera žinoti, kad dėvėdamas stilingą aksesuarą prisidedi ir prie gamtos saugojimo. Šioje kolekcijoje pristatėme klasikinio stiliaus rankines, manau, dažnas jų net neatskirs nuo lakuotos odos gaminių“, – pasakojo D. Vapsvė.

Gera žinoti, kad dėvėdamas stilingą aksesuarą prisidedi ir prie gamtos saugojimo.

„Tata Paper“ įkūrėja M. Silickaja-Šmatavičienė atskleidė, kad darbas su Diana – jos svajonės išsipildymas. „Labai mėgstu Dianos kuriamus drabužius, jų turiu pilną spintą. Ruošiantis pirmai „Tata Paper“ fotosesijai iš karto žinojau, kad modelį noriu aprengti jos drabužiais. Atvykau jų nusipirkti ir atsitiktinai parduotuvėje sutikau Dianą. Paprastai tokiais atvejais sakoma „sutapo laukai“ – visai netrukus sėdome kurti rankinių, o aš tapau Dianos kolekcijos modeliu“, – juokėsi ekologiškų rankinių iš popieriaus kūrėja.

Virginijaus Vapsvos nuotraukos

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame