Pirkiniai

Naujas „Off-White“ vasaros projektas – paplūdimio apranga

Mados namai „Off-White“ šį kartą pristato bendradarbiavimą su paplūdimio aprangos prekės ženklu „Vilebrequin“. Rezultatas – 5 unisekso stiliaus paplūdimio šortai.
Reading time 1 minutes
„Off-White“ x „Vilebrequin“ nuotr.

Mados namų „Off-White“ kūrybos vadovas Virgilas Abloh savo kūryba pasakoja istoriją apie naujosios tūkstantmečio kartos erą, kuri dievina prabangą. Tai jo, Y karta, trokštanti naujovių nuolat, dar ir dar ir dar. Ne veltui Virgilas drąsiai ir itin dažnai bendradarbiauja su kitais prekių ženklais, tai jam suteikia galimybę dažniau pradžiuginti potencialius klientus naujais modeliais ir gaminiais.

 

Šį kartą „Off-White“ sujungė dizaino pajėgas su paplūdimio aprangos prekės ženklu „Vilebrequin“. Kartu jie pristatė 5 paplūdimio šortų modelius, tinkančius tiek vyrams, tiek moterims. Kiekvienus šortus puošia tam tikros mados namų „Off-White“ stilistiką atspindinčios detalės: juodai balti horizontalūs dryžiai, užrašai „Off“, kelios variacijos mados namų logotipo. Galima rinktis iš dryžuotų, juodų, neoninių geltonų, gėlėtų ir baltų šortų, kainos svyruoja nuo 273 iki 308 eurų. Brangiausias modelis – stambiais rožių žiedais marginti šortai su kišene, užtraukiama sąvaržėle.

/

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame