Pirkiniai

Virgilas Abloh ir „Nike“ pristatė naują bendrą sportinių batelių modelį

Mados namų „Off-White“ dizaineris Virgilas Abloh nenuvylė susirinkusiųjų į Indijaus miestą Kalifornijoje, kur savaitgalį prasidėjo garsenybių pamėgtas muzikos festivalis „Coachella“.
Reading time 1 minutes
„Nike x Off-White“ nuotr.

Festivalyje, kasmet pritraukiančiame galybę muzikos gerbėjų ir populiariausių mados, kino bei pramogų pasaulio veidų, Virgilas stojo už DJ pulto, tačiau susirinkusiųjų dėmesį patraukė ne tik jo naktiniai ritmai, bet ir apavas. V. Abloh pristatė savo naujuosius sportinius batelius, sukurtus kartu su sportinės aprangos gigantu „Nike“. Naujo modelio dizainas sujungia vintažinį bėgimo batelių stilių ir kalnų žygeivių avalynės detales, o moderniai atrodantis ir neįprastas šių sportbačių elementas – guminis spygliuotas padas.

 

Sportinių batelių viršutinė dalis pasiūta iš nailono ir verstos odos lopų, batai tvirtinami dviem eilėmis raištelių – standartiniais (su užrašu „shoelacces“, liet. - batų raišteliai) ir plataus varstymo kalnų avalynei būdingais virveliniais. Dėmesį traukia platus kedų liežuvėlis, spalviniai kontrastai ir guminis padas minkštais spygliais.

Virgilas ir „Nike“ jau patvirtino, kad šįmet pristatys kapsulinę bėgimo batelių kolekciją, tad galbūt naujasis modelis yra būsimos kolekcijos stilistinė užuomina?

/

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame