Pirkiniai

Ne vienas šios spalvos bijo, tačiau jau rudenį ji taps ryškiausiu hitu

Šiais ekosąmoningumo laikais nėra geresnio apdaro už žalią uniformą. Mėtos, alyvuogės ar pušų žalumas – rinkitės, kas tik patinka.
Reading time 1 minutes
@camilacoelho nuotr.

Nors dar ne iki galo paisydama gamtos poreikių, mada jau ima dažytis jos spalva. Garsėjanti kaip ne visiems tinkanti ir net netinkama, žalia spalva tiesiog veda iš proto: jai pasiduoda neoklasikinį stilių puoselėjantys mados namai Givenchy ir Nina Ricci, maksimalistai Marc Jacobs ir Molly Goddard, žalia neretai lydi ir paprastą gatvės stilių. Rengtis žaliai – tai išaukštinti organiškumą prieš dirbtinumą.

Garsėjanti kaip ne visiems tinkanti ir net netinkama, žalia spalva šiandien garsiausius mados namus tiesiog veda iš proto.

Ši spalva įkvėpimo semiasi iš gamtos, tad net miestietiški mados namų Burberry dizainerio Riccardo Tisci kostiumėliai nuspalvinti Haid Parko žolės atspalviu. Emilia Wickstead suknelių-palaidinių spalva panaši į ką tik nuskintas alyvuoges, o šiais metais prie Lacoste prisijungusios Louise Trotter megztiniai primena pušų viršūnes. Belieka pasidžiaugti, kad mada – viena labiausiai teršiančių pramonės šakų – pagaliau išgirdo gamtos šauksmą.

Pirkiniai:

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel
tvari

susiję straipsniai

Rekomenduojame