Pirkiniai

Jaukiausi žiemos drabužiai - nuo ultradidelių kardiganų iki elegantiškų suknelių

Šią šaltą žiemą drabužinę pildome dideliais ir minkštais megztiniais, jaukiomis suknelėmis ir švelniais megztais kostiumėliais.
Reading time 2 minutes
@gittabanko, @leoniehanne / Instagram nuotr.

Keičiantis sezonams pasvarstome, kiek ir kokių drabužių verta įsigyti, ar nebus, kaip praėjusį pavasarį, kai madingiausia tapo minkšta sportinė (tiksliau sakant, naminė) apranga. Mados pasaulis išgyvena ramybės laikotarpį. Tai mes matome ir gatvėse – net ir stileivos renkasi paprastus siluetus, patogumą bei neutralias spalvas.

 

Šiandien paprastumo ir patogumo tendencija ypač aktuali. Jeigu ketinate atnaujinti garderobą, ieškokite neutralių ir žemės atspalvių, tokie suteiks įvaizdžiui daugiau jaukumo. Jeigu norisi pasipuošti, pirmenybę teikite šviesioms spalvos, tačiau atminkite, kad jos ne tokios praktiškos. 

 

Vis dar madingi megzti laisvalaikio kostiumėliai, jie tiks ir kasdienai namuose, ir vėliau, kai jau galėsime susitikti su draugais. Be to, megztus kostiumėlius galima skaidyti ir pritaikyti prie kitų rūbų: megztos kelnės stilingai atrodys su šilkine marškinių tipo palaidine ir klasikiniu švarku, o megztinis - su džinsais ar plačiomis palazzo stiliaus kelnėmis.

 

Dėmesio vertas pirkinys - didelis ir minkštas megztinis. Jeigu megztinis ilgesnis, galite jį vilkėti kaip suknelę, jei ilgio kiek trūksta, su megztiniu segėkite trumpą sijoną. Tokį sprendimą 2021 m. žiemos kolekcijoje pasiūlė mados namai „Balmain“. Šį sezoną taip pat madingi megztiniai pūstomis, ties pečiais rauktomis rankovėmis.

 

Dar vienas rūbas, iš kurio nesinorės išlįsti snieguotomis žiemos dienomis - jauki megzta suknelė. Namuose ypač malonu bus vilkėti platesnę suknelę aukštu kaklu, o jei norisi pabrėžti kūno linijas, rinkitės prigludusią, tačiau midi ilgio.

Pirkiniai:

Drabužiai - Labecalondon.com ir Net-a-porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame