Pirkiniai

Žiemos dirbtinių kailių paradas: kokie paltai madingiausi

Iškritus sniegui, metas susisupti į naujus kailinius – jaukius, stilingus ir, žinoma, šiltus.
Reading time 2 minutes

Nors 2018 m. šaltąjį sezoną be paliovos skamba leopardų kailio tendencija, šį kartą apžvelgiame kitus tris ne mažiau madingus pasirinkimus. Vis daugiau mados namų atsisako naudoti natūralų kailį, tokį sprendimą jau priėmė garsieji „Gucci“, „Versace“, „Calvin Klein“, „Michael Kors“, „Giorgio Armani“ bei „Burberry“. Taigi, sekdami pasaulinių dizainerių pasirinkimu, kviečiame dairytis ne natūralaus, o žaismingai ar elegantiškai atrodančio tikro kailio pakaitalo.

Spalvos

Kuo ryškiau ir drąsiau, tuo šią žiemą madingiau – mados pasaulis ragina žaisti sodriomis spalvomis ir paneigti stereotipą, jog šaltuoju metu esame linkę rengtis tamsiai. Toms, kurios ryškių spalvų visgi vengia, verta atkreipti dėmesį į neutralius ir šviesesnius atspalvius, suteiksiančius įvaizdžiui ir intrigos, ir elegancijos. Tai apniukusio dangaus melsva, pilkšvi ir kreminiai tonai, rusvai gelsva, dūminė rausva.

Natūralaus kailio imitacijos

Vienas populiariausių šių dienų dizainerių Alessandro Michele prieš metus pareiškė, kad jo vadovaujami mados namai „Gucci“ atsisako natūralaus kailio. Pasak A. Michele, tikras kailis nebėra šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas, tai nemodernu ir nemadinga. Nenuostabu, kad pritardami pasaulinei tendencijai rinktis kailio pakaitalus, daugybė gamintojų šį rudenį pasiūlė galybę natūralaus kailio alternatyvų. Šiandien madingi dirbtinio kailio paltai, imituojantys natūralių spalvų sidabrinių ir raudonųjų lapių, audinių, sabalų, meškėnų ir kitų populiarių kailinių gyvūnų plauką.

Rūdžių tonai

Pasaulines spalvų tendencijas sprendžianti korporacija „Pantone“ jau yra pristačiusi madingiausias ne tik 2018 m. šaltojo sezono, bet ir 2019 m. pavasario bei vasaros spalvų paletes. Tiek šį rudenį, tiek kitą pavasarį topinių spalvų sąraše rasime ne vieną rudą atspalvį, ypač madingi oranžiniai rudi tonai. Tai šaltojo sezono pažiba – rūdžių oranžinumas, raudonųjų kriaušių ir plytų raudonis. Tokių atspalvių kailiniai tarnaus ne vieną sezoną, tačiau neatrodys nuobodžiai.

Pagr. nuotraukoje: mados namų STELLA MCCARTNEY 2018 m. rudens prekolekcija (stellamccartney.com nuotr.), SANDRO ir SPORTMAX dirbtinio kailio paltai

susiję straipsniai

Rekomenduojame