Pirkiniai

Žiemos vakarėliams – 3 įprastų papuošalų alternatyvos

Pagalvojus apie vakarinę aprangą prieš akis iškyla vakarinės suknelės ir žėrintys kaklo papuošalai, auskarai ar apyrankės. Tačiau prisiminkime aksesuarus, kuriuos nepelnytai pamirštame.
Reading time 1 minutes

Plaukų aksesuarai

Ruošdamasi vakarėliui apmąstykite – galbūt verta rinktis ne žvilgsnius traukiantį kaklo papuošalą, o puošnius plaukų aksesuarus. Tai gali būti perlais ar kristalais inkrustuotos segės, lankeliai, blizgaus audinio plaukų juostos ar egzotiškumo suteikiantys turbanai. Šįmet itin madingi platinti ir minkšti aksomu traukti lankeliai, dabinti žvilgančiomis detalėmis.

 

Spindintys diržai

Įvaizdį galite papuošti ir išskirtiniu diržu. Šaltojo sezono pažiba – diržai-grandinėlės su reguliuojamu užsegimu (gali kabėti ir ant klubų, ir pabrėžti taliją, kai vienas diržo galas paliekamas kabėti laisvai). Nuo tokių diržų neatsilieka siauri, nusagstyti žėrinčiais kristalais. Metalu ar akmenėliais spindintys diržai ypač tiks prie subtiliai žvilgančio aksomo audinio.

Vietoje papuošalo – dekoruoti aukštakulniai

Įprastų papuošalų alternatyva gali tapti ir blizgiais elementais dekoruoti aukštakulniai. Rinktis tikrai yra iš ko, šventiniu laikotarpiu segėmis, kaspinais, kristalų apykojėmis ar brangiųjų akmenų imitacijomis puoštą avalynę siūlo ir prabangūs mados namai, ir greitosios mados ženklai.

Pagr. nuotrauka - ZARA

 

Tags

mada
stilius

susiję straipsniai

Rekomenduojame