Popkultūra

C.Dion, A.Bocelli ir Lady Gaga nustebino kartu aliekama daina „The Prayer“

Koncertas „One World: Together at Home“, kurį Lady Gaga organizavo kartu su „Global Citizen“ ir PSO, ne vienam paliko neišdildomą įspūdį.
Reading time 1 minutes

Lady Gagos, „Global Citizen“ ir PSO surengtas palaikymo koncertas „One World: Together At Home“, surinko net 127,9 mln. JAV dolerių paramą fondui „COVID-19 Solidarity Response Fund“, taip pat šiuo kitokio formato koncertu buvo išreiškiama padėka su virusu kovojantiems gydytojams. Dar prieš koncertą Lady Gaga kartu su partneriais fondui padėjo surinkti papildomus 35 milijonus dolerių.
 

Be Lady Gagos koncerte pasirodė ir kiti garsiausi muzikos pasaulio vardai, tokie kaip Eltonas Johnas, Billie Eilish, Lizzo, Andrea Bocelli, Paulas McCartney, Stevie Wonderis, Johnas Legendas, Alicia Keys, Samas Smithas, Jennifer Lopez ir dar galybė kitų.

 

Kviečiame pamatyti įspūdingą pasirodymą - Lady Gagos, Celine Dion, Andrea Bocelli,  Lang Lang ir Johno Legendo kartu aliekamą kūrinį „The Prayer“. Kituose įrašuose rasite daugiau koncerto „One World: Together At Home“ pasirodymų, o pačioje apačioje - visą koncertinį 8 valandų įrašą, kurį „YouTube“ peržiūrėjo jau daugiau nei 20 mln. žiūrovų.

Celine Dion, Andrea Bocelli, Lady Gaga, Lang Lang, John Legend atlieka „Maldą“
John Legend ir Sam Smith atlieka „Stand By Me“
J Lo vaidina „Žmonės“
Camila Cabello ir Shawnas Mendesas atlieka „Koks nuostabus pasaulis
Billie Eilish ir Finneas atlieka „Saulėtą“
Eltonas Johnas vaidina „Aš vis dar stoviu“
„One World: Together At Home“

susiję straipsniai

Rekomenduojame