Popkultūra

Amerikos muzikos apdovanojimuose - T.Swift triumfas ir Ch.Aguileros stiliaus nuopuolis

Praėjusį vakarą Los Andžele įvyko kasmetiniai Amerikos muzikos apdovanojimai, kuriuose šįmet triumfavo Taylor Swift.
Reading time 1 minutes
Vida Press nuotr.

Šį kartą Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA - American Music Awards) vakarą dainininkei Taylor Swift buvo įteikti 6 apdovanojimai. Iš viso Taylor jau turi 29 AMA apdovanojimus ir aplenkė buvusį Michaelio Jacksono rekordą – 24 AMA apdovanojimus. Šventinį vakarą T. Swift vilkėjo žalvariu žėrinčią mados namų „Julien Macdonald“ vakarinę suknelę ilgu skeltuku, prie kurios priderino juodus prigludusius ilgaaulius.

 

Į stilingiausių gretas pateko ir dainininkė Dua Lipa, vilkėjusi skaisčiai rožinę suknelę juodo aksomo kaspinu. Taip pat – atlikėja Carrie Underwood, pasipuošusi purpuru blizgančia vakarine suknia ir auksu tviskančiomis platformomis.

 

Tačiau buvo ir garsenybių, pasirinkusių prasčiau įvertintus įvaizdžius. Jau kurį laiką kalbama apie dainininkės Christinos Aguileros stiliaus nesėkmes, matomas ant scenos koncertinių turų metu. Šie apdovanojimai – ne išimtis, Christina vėl prašovė išsirinkusi masyvų baltą sceninį kostiumą platintais pečiais. Prastai atsiliepta ir apie atlikėjos Keshos raudonojo kilimo rūbą – prabangų „Versace“ chalatą.

 

Kviečiame įvertinti Amerikos muzikos apdovanojimuose dalyvavusių garsenybių įvaizdžius:

www.lofficiel.com.tr nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame