Popkultūra

Netikėta priežastis, siejanti Kim Kardashian, Lady Gagą, Beyonce ir J.Lo

Šios garsenybės tapo tų pačių prabangių mados namų ambasadorėmis.
Reading time 1 minutes
@kimkardashian, @ladygaga, @beyonce / Instagram nuotr.

Ne tik Kim Kardashia, Beyonce, Lady Gaga, bet ir J.Lo bei dar kelios kitos įžymybės pastaruoju metu ėmė dalintis nuotraukomis, kuriose vilki mados namų „Balmain“ naujosios 2021 m. pavasario-vasaros ir archyvų įkvėptos kolekcijos „1945” modelius.

 

Pirmoji „Balmain” kapsulinės kolekcijos „1945” drabužiais ir aksesuarais pasipuošė Kim Kardashian. Dar prieš mados namų 2021 m. pavasario ir vasaros šou, kuriame ir buvo pristatyta dalis šios kolekcijos, dizaineris Olivier Rousteingas Kim atsiuntė archyviniu (1945 m.) monogramų raštu margintą ansamblį, rankinę ir apsauginę veido kaukę.

1604504670172462 kim kardashian balmain barbie
@kimkardashian / Instagram nuotr.

Kelis kolekcijos „1945” modelius bei aksesuarus dizaineris vėliau padovonojo ir Beyonce. Pasipuošusi „Balmain“ apdarais Beyonce instagrame išreiškė palaikymą kandidatui į JAV prezidentus Joe Bidenui.

Kolekcijos „1945” kostiumėlį bei aksesuarus turi ir Jennifer Lopez. Kadangi stebėti „Balmain“ pavasario kolekcijos Paryžiuje gyvai dainininkė negalėjo, tai darė namuose, žinoma, vilkėdama dizainerio padovanotą monograminį ansamblį.

Prie „Balmain“ gerbėjų prisidėjo ir Lady Gaga, tiesa, ji pasirinko ne „1945”, o naujausios 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijos kūrinius. Instagrame Lady Gaga pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki O. Rousteingo kurtus denimo marškinius platintais futuristinio stiliaus pečiais ir džinsus.

„Balmain“ 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcijai neatsispyrusių fašionistų sąraše yra ir daugiau garsenybių - nuo modelio Rosie Huntington-Whiteley, mados tinklaraštininkės Leonie Hanne iki dainininkės Rosalios.

susiję straipsniai

Rekomenduojame