Popkultūra

Viena Beyoncé įvaizdžio detalė kainavo daugiau nei 4 miegamųjų apartamentai Manhatane

„Auksinių gaublių“ apdovanojimuose Beyonce pasirodė vilkėdama „Schiaparelli“ aukštosios mados suknelę, nors ant raudonojo kilimo prie sienelės nesifotografavo, tapo ryškiausia vakaro žvaigdže.
Reading time 2 minutes
Beyoncé, @beyonce / Instagram nuotr.

Pagal specialų užsakymą mados namai „Schiaparelli“ Beyoncé dalyvavimui „Auksinių gaublių“ vakarienėje sukūrė įspūdingą suknią. Juodo krepo suknelė dailiai apgludo kūną, išryškindama dainininkės figūrą, o išskirtiniu akcentu tapo auksinės pūstos rankovės. 

 

Beyoncé stilistė Zerina Akers apie šį įvaizdį kalbėjosi su „The Hollywood Reporter“: „Kai pirmą kartą pamačiau Danielio Roseberry debiutinę mados namų „Schiaparelli“ kolekciją, akimirksniu supratau, kad noriu su juo dirbti. Man patiko jo žaidimas apimtį pabrėžiančiais siluetais, norėjau, kad Beyonce taptų viena pirmųjų, pasipuošusių jo naujojo „haute couture“ rūbais“.

Beyoncé „Auksinių gaublių“ įvaizdis buvo papildytas prabangia „Lorraine Schwartz“ juvelyrika. Gražuolės ausyse spindėjo 240 karatų deimantiniai auskarai, kurių kaina siekia daugiau nei 8 mln. dolerių. Taip pat juvelyrikos namai parūpino ir keturis brangakmeniais inkrustuotus žiedus (iš viso 73 karatai deimantų). Vieną žiedų puošė smaragdo formos baltasis deimantas, antrąjį – kriaušės formos šampano spalvos deimantas, trečiasis žiedas buvo dabintas geltonaisiais deimantais, o ketvirtasis pagamintas iš rausvojo aukso su baltuoju deimantu.

 

Ir tai dar ne visų brangenybių pabaiga! Prie suknelės „Schiaparelli“ pasiūdino ilgas juodo perregimo audinio vakarines pirštines, kurias papuošė raudonai žėrinčiais kristalais, imituojančiais nagus. Panašias pirštines dizaineris Danielis Roseberry pristatė „Schiaparelli“ 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje. Tačiau pastebėtos kolekcijoje buvo kur kas trumpesnės ir nuo... iki... siuvinėtos juodais mažyčiais kristalais.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame