Popkultūra

Iš Beyonce pavogta prabangių rūbų ir rankinių už 1 mln. dolerių

Po kelių bandymų įsilaužti į saugyklą, vagys iš Beyonce nugvelbė vardinių rūbų ir rankinių, kurių bendra suma siekia apie milijoną dolerių.
Reading time 1 minutes
@beyonce / Instagram nuotr.

Beyoncé ir Jay-Z – viena ryškiausių ir sėkmingiausių pramogų pasaulio porų. Abu dainininkai koncertinių turų metu demonstruoja išskirtinius kostiumus, o ypač daug specialiai jai siūtų mados namų sceninių kostiumų turi Beyoncé.
 

Vis dėlto garsenybės namuose prabangių scenos rūbų ar raudonojo kilimo suknelių nerasite, nes daugybė tokių drabužių ir aksesuarų yra saugoma archyvuose, įkurdintuose sandėliuose. Beyonce prodiusuojanti kompanija „Parkwood Entertainment“ yra išnuomavusi kelis sandėlius Los Andžele, kuriuose viskas laikoma tvarkingai ir saugiai.
 

Kovo pradžioje vagys vis dėlto ryžosi įsibrauti į sandėlius ir po kelių bandymų galiausiai pavogė Beyoncé priklausančių daiktų, tarp kurių buvo dizainerių kurtos suknelės ir rankinės. Pasak „TMZ“, pavogti daiktai vertinami apytikriai milijonu dolerių. Kol kas Los Andželo policijos departamentas incidentą vis dar tiria.

 

Beyoncé nėra pirmoji popžvaigždė, į kurios saugyklas buvo nusitaikyta. Šių metų pradžioje vagys apiplėšė Miley Cyrus, tačiau vagystė taip ir nebuvo išaiškinta.

susiję straipsniai

Rekomenduojame