Popkultūra

2020 m. geriausių pasaulio tinkaraštininkų apdovanojimuose – ir lietuvių vardai

Pasaulinė nuomonės formuotojų ir tinklaraštininkų asociacija paskelbė „World Bloggers Awards 2020“ apdovanojimų nugalėtojus. Geriausi tinklaraštininkai buvo išrinkti dešimtyje skirtingų kategorijų.
Reading time 2 minutes

Nugalėtojus rinkusią komisiją sudarė instagramo žvaigždė Gianluca Vacchi (19,6 mln. instagramo sekėjų), virtuvės šefas ir restoranų valdytojas Nusret Gökçe (32,5 mln. sekėjų ), tinklaraštininkė Victoria Bonya (8,2 mln. sekėjų ) bei Pasaulio nuomonės formuotojų ir tinklaraštininkų asociacijos vadovė Mariia Grazhina Chaplin.

 

Prie rinkimų prisidėjo ir Rogeris Morrisas – „Elstree Studios“ generalinis direktorius, Alexas Holmesas – „Diana Award“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir lietuvė Greta Šapkaitė – Pasaulio nuomonės formuotojų ir tinklaraštininkų asociacijos prezidentė.

 

Dėl pasaulinės viruso pandemijos apdovanojimai buvo surengti skaitmeniniu formatu, o pagrindinė „World Bloggers Awards 2020“ ceremonija planuojama šių metų Kanų kino festivalio metu. Geriausi nuomonės formuotojai buvo išrinkti dešimtyje kategorijų, o trims įteikti pagrindiniai „Grand Prix“ apdovanojimai.

 

Kategorijoje „Tinklaraštininkas ekspertas“ pagrindinis prizas įteiktas nuomonės formuotojai Katerinai Leroy (@katerina_leroy, 402 tūkst. sekėjų). Miunchene įsikūrusi jauna moteris, reklamuodama prabangius prekės ženklus, sukūrė savo skaitmeninę imperiją. Puikiai kalbėdama keturiomis kalbomis, ji sugebėjo pritraukti didelę besidominčiųjų auditoriją iš viso pasaulio. Savo socialinių tinklų karjerą Katerina pradėjo rinkodaros srityje, padėdama įmonėms kurti efektyvią reklamą.

1610111465251354 katerina leroy
Katerina Leroy

Pagrindinis „Pažengusio tinklaraštininko“ prizas atiteko „YouTube“ tinklaraštininkei ir kanalo „Arbeiten“ įkūrėjai Katyai Lubchik. Iš Minsko (Baltarusijos) kilusi verslininkė nuo 18 metų dirba modeliu, yra laimėjusi ne vieną grožio konkursą, o jos pradėtas projektas „Arbeiten“ kviečia pažvelgti į žmonių profesijas iš arčiau.

 

„Žmonės įpratę dirbti tik dėl pinigų, tačiau noriu parodyti, kad galima užsidirbti ir dirbant tai, kas kelia malonumą. Nėra sunku pakeisti profesiją, kur kas sunkiau daryti tai, kas nekelia pasitenkinimo. „Arbaiten“ - tai kanalas ieškantiems savęs, tiems, kurie nori pakeisti veiklos sferą ar tiesiog išmokti ko nors nauja“, - sakė K. Lubchik.

1610111510286086 katya lubchik grand prix advanced blogger
Katya Lubchik

Geriausiu „Pradedančiuoju tinklaraštininku“ išrinktas lietuvis Deividas Jocius, profesionalus lenktynininkas, priklausantis Pasaulio ralio čempionato WRC „Ford M-Sport“ gamyklinei komandai. Karjerą Deividas pradėjo 1999 m., o prieš trejus metus lenktynininkas patyrė itin sunkią avariją, kurios metu automobilis vertėsi net keturiasdešimt kartų, D. Jociui lūžo 13 kaulų. Tačiau po pustrečio mėnesio reabilitacijos profesionalas jau dalyvavo Monte Karlo ralyje.

1610111629859275 thumbnail
Deividas Jocius

Visą nugalėtojų sąrašą rasite bloggersawards.com.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame