Popkultūra

Kim Kardashian atkūrė vieną ryškiausių įvaizdžių iš „Sekso ir miesto“

Birželio viduryje, dalyvaudama viename renginių Los Andžele, Kim Kardashian dar kartą pademonstravo, kad vilkėdama poros dešimtmečių rūbus gali atrodyti stilingai ir šiuolaikiškai.
Reading time 1 minutes
© Steven Ferdman/WireImage

Šį kartą Kim Kardashian išsirinko tarsi laikraštis margintą „Dior“ sijoną, prieš 19 metų sukurtą tuometinio mados namų kūrybos vadovo Johno Galliano. Šis sijonas buvo pristatytas „Dior“ 2000 metų rudens ir žiemos kolekcijoje. Tokio paties rašto suknelę populiariame seriale „Seksas ir miestas“ vilkėjo pagrindinė herojė Carrie Bradshaw (aktorė Sarah Jessica Parker). Ne tik jos, bet ir visos serialo, rodyto 1998-2004 m., ketveriukės garderobas diktavo ryškiausias sezono tendencijas, aktorės vilkėdavo rūbus iš naujausių kolekcijų, o kartais serialo stilistė parinkdavo ir originalių vintažinių detalių.

 

„Sekso ir miesto“ veikėjus rengusi kostiumų dailininkė ir stilistė Patricia Field 2002 m. už šio serialo kostiumus yra gavusi specialų „Emmy“ apdovanojimą, tad nenuostabu, kad čia matytų rūbų ir aksesuarų ieškodavo didžiausios mados gerbėjos. O dabar mados įkvėpimo iš populiariojo serialo pasisėmė šių laikų stiliaus ikona tituluojama Kim Kardashian. Naujajam vintažui priskiriamą sijoną Kim priderino prie prigludusios baltos palaidinės, taip pat laikraščio raštu margintos „Dior“ rankinės ir paplūdimio šlepečių tipo aukštakulnių. Kim ir anksčiau yra vilkėjusi ne pirmą dešimtį metų skaičiuojančius modelius, nuo itin atvirų „Thierry Mugler“ iki „Versace“ suknelių.

 

1560494316365539 carrie bradshaw 1560333518
Carrie Bradshaw seriale „Seksas ir miestas“ vilki „Dior“ laikraščių raštu margintą suknelę. © Metropolitan FilmExport

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame