Popkultūra

Interneto audras sukėlęs Celine Dion Paryžiaus aukštosios mados savaitės įvaizdis

Pastaruoju metu Paryžiuje demonstruojami dainininkės Celine Dion įvaizdžiai interneto platybėse tapo sensacija.
Reading time 1 minutes
Celine Dion, Vida Press nuotr.

Jau kurį laiką dainininkė Celine Dion (51 m.) stebina deriniais, kurių nedrįstų vilkėti ne viena moteris, o ką jau kalbėti jos amžiaus damas. Besidomintys mados pasaulio naujienomis interneto platybėse ūžia vertindami Celine įvaizdžius, pasirinktus Paryžiuje vykstančios aukštosios mados kolekcijų pristatymams. Iš pirmosios eilės pristatymus stebinti C.Dione neabejotinai susižeria visą fotografų dėmesį ir visai nesvarbu, kokio lygio garsenybės sėdi greta jos.

 

Vienas daugiausia kalbų sukėlusių įvaizdžių – perregima tinklinio audinio suknelė. Pakviesta į mados namų „Iris van Harpen“ 2019 m. rudens haute couture kolekcijos pristatymą Celine Dion, žinoma, išsirinko šios dizainerės rūbą. Ji pasipuošė moderniomis technologijomis pagaminta suknele, sukūrusia neįprastą optinę raibuliuojančio audinio iliuziją. Pirmą kartą šis rūbas buvo pristatytas 2019 m. pavasario haute couture šou.

1562144031381580 vida press 29.10755621
Vida Press nuotr.

Pristatome kitus Paryžiaus haute couture mados savaitėje Celine Dion vilkėtus derinius, sulaukusius ne tik komplimentų, bet ir prieštaringų vertinimų:

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame