Popkultūra

C.Dion su J.Cordonu surengė fantastišką pasirodymą ir prabilo apie ypatingą batelių spintą

Be jokių abejonių dainininkė Celine Dion – viena šauniausių aktoriaus Jameso Cordono televizijos šou „Carpool Karaoke“ viešnių!
Reading time 1 minutes
Kadras iš TV laidos „Carpool Karaoke“

Populiaraus linksmuolio Jameso Cordono visureigis rieda Las Vegaso gatvėmis, jam stabtelėjus, į automobilį įlipa netikėta viešnia – pasaulinio garso dainininkė Celine Dion. Kai kuriems ši muzikos primadona atrodo gana rūsti, tačiau tai viso labo išankstinė nuomonė – peržiūrėję vaizdo įrašą netruksite įvertinti, kad charizmatiškoji Celine veikiausiai yra viena linksmiausių J. Cordono rengiamo šou „Carpool Karaoke“ viešnių.

 

Dainuodama vieną hitą po kito Celine prabyla ir apie savo aistrą bateliams. Pasirodo, atlikėja jų turi, kaip sako, gal ir 10 tūkst. porų. Specialiai jai buvo įrengta automatizuota batelių spinta (kurioje šie sudėlioti pagal spalvas) su besisukančiu mechanizmu. Vos kelių mygtukų paspaudimu dainininkė galėjo lengvai išsirinkti tinkamiausią batelių porą iš gausiosios kolekcijos. J. Cordonas šou metu surengė Celine tam tikrą batelių aistros terapiją ir pasiūlė dainininkei išdalinti kelias savo aukštakulnių poras čia pat – gatvės praeiviams.

 

„Carpool Karaoke“ akulminacija – Celine ir Jameso atliekama daina „My Heart Will Go On” iš legendinės kino juostos „Titanikas“. Ir šįkart daina skamba ne automobilyje, o atlikėjams stovint laivo priekyje. Kur tiksliau? Peržiūrėkite laidos vaizdo įrašą ir nustebsite.

karaoke

Tags

lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame