Popkultūra

Monako princesės Grace Kelly anūkė savo vestuvėse subtiliai pagerbė močiutės atminimą

Birželio pradžioje Monako princesės Caroline dukra Charlotte Casiraghi susituokė su kino prodiuseriu Dimitri Rassamu.
Reading time 1 minutes
HSH Monaco world / Félix Dol-Maillot

Charlotte Casiraghi ir Dimitri Rassamas praėjusių metų spalį susilaukė sūnaus, o pirmąją vasaros dieną atšoko ir savo vestuves. Šventės laukta su nekantrumu, mat ši pora yra viena svarbiausių Monako kunigaikštystėje, o Charlotte – legendinės gražuolės ir Monako princesės Grace Kelly anūkė, kuri dėl panašumo ir elegancijos dažnai lyginama su garsiąja močiute.

 

Tuoktuvių ceremonija įvyko Monako rūmuose, vėliau pora tęsė uždarą pobūvį su kviestiniais svečiais prabangioje Prancūzijos Rivjeros viloje „Villa la Vigie“, priklausiusioje dizaineriui Karlui Lagerfeldui.

Ceremonijoje Charlotte vilkėjo trumpą pilkšvų nėrinių suknelę, dekoruotą kaspinais, sukurtą mados namų „Saint Laurent“ dizainerio Anthony Vaccarello.  Nors dažniausiai didžiosiose Monako šeimos šventėse Charlotte vilkėdavo mados namų „Chanel“ apdarus, šis pasirinkimas nenustebino – Ch. Casiraghi dar praėjusiais metais tapo „Saint Laurent“ rudens kolekcijos veidu. Nuotakos šukuosena pasirūpino garsus plaukų stilistas Johnas Nolletas.

1559546649786771 charlotte casamento 3
Charlotte Casiraghi ir Dimitri Rassamas. Nuotr. Éric Mathon / Palais Princier de Monaco

Vakarinės dalies metu Charlotte pasipuošė elegantiška balto satino suknia, šį kartą jau pamėgtų mados namų „Chanel“ kūriniu. Savo močiutės, Monako princesės Grace Kelly, atminimą nuotaka pagerbė pasidabinusi jai priklausiusiu „Cartier“ deimantų vėriniu. Garsųjį papuošalą 1956 metais vestuvių proga gražuolei Grace Kelly padovanojo mylimasis ir jos sutuoktinis Monako princas Rainieris III.

1559546649551787 charlotte casamento
Charlotte Casiraghi ir Dimitri Rassamas. Nuotr. HSH Monaco World / Felix Dol-Maillot

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame