Popkultūra

10 faktų apie Holivudą užkariavusią indų kilmės aktorę Priyanką Choprą

Liepos 18 d. aktorė Priyanka Chopra švenčia savo gimtadienį. Pateikiame jums 10 įdomių faktų apie šią gražuolę.
Reading time 2 minutes
Instagram / @priyankachopra nuotr.

1. Priyanka Chopra 2000 m. laimėjo grožio konkursą „Mis Pasaulis“ (tapo penktąja indų tautybės moterimi, laimėjusia šį konkursą). Tais pačiais metais Priyanka gavo ir dar vieną grožio titulą „Miss World Continental Queen of Beauty of Asia & Oceania“.

 

2. Ji yra daugiausia „Instagram“ sekėjų turinti indė (43,2 milijonų).

 

3. Būdama trylikos Priyanka dėl mokslų persikėlė gyventi į JAV. Čia ją dažnai užgauliodavo klasiokai, šaipydamiesi iš mergaitės tautybės.

 

4. Prieš susitelkdama į kino pasaulį gražuolė džiaugėsi sėkimnga muzikine karjera, yra su atlikėju Pitbull įrašiusi bendrą hitą „Exotic“.

 

5. 2006 m. Didžiosios Britanijos žurnalas „Eastern Eye“ Priyanką paskelbė seksualiausia Azijos moterimi.

 

6. Priyanka yra gera Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle draugė, tad nenuostabu, kad aktorė dalyvavo karališkosiose princo Harry ir Meghan vestuvėse.

 

7. Priyanka Chopra turi ir daugiau geriausių draugių iš garsenybių lygos: aktorės Lupita Nyong'o, Sophie Turner, Sonali Bendre, modelis Irina Shayk, prodiuserė Mubina Rattonsey.

 

8. Dainininkas Nickas Jonas savo mylimajai Priyankai padovanojo „Tiffany & Co“ sužadėtuvių žiedą, įvertintą 200 tūkst. JAV dolerių.

 

9. Lemtingas poros susitikimas įvyko MET Gala pokylyje 2017 m., tą kartą abu tapo dizainerio Ralpho Laureno garbės svečiais.

 

10. Visi poros vestuvėse dalyvavę svečiai vilkėjo „Ralph Lauren“ rūbus, šio dizainerio suknele pasipuošė ir pati nuotaka, taip buvo pagerbtas Ralphas Laurenas kaip porą supažindinęs asmuo.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame