Popkultūra

Ch.Aguileros koncertinis kostiumas sulaukė kritikos - garsenybė grįžo prie vulgarumo?

Dainininkės Christinos Aguileros kostiumai, demonstruojami pasaulinio koncertinio turo metu, atrodo efektingai, tačiau sulaukia ir gausių kritikos strėlių.
Reading time 1 minutes
@xtina / Instagram nuotr.

Dainininkė Christina Aguilera surengė pasaulinį koncertinį turą „The X Tour“, kurio metu gerbėjams pristato savo naują muzikinę programą ir atiduoda duoklę daugelio jau pamėgtiems hitais. Pastarasis atlikėjos pasirodymas įvyko Dubline, čia Ch. Aguilera kaskart stodama ant scenos blizgėjo vis nauju kostiumu, traukiančiu žvilgsnius futuristine stilistika, tviskesiu ir seksualiomis detalėmis.

 

Vienas tokių kostiumų – nuogą kūną imituojantis kūno spalvos audinys, siuvinėtas prabangiais kristalais, lydimas asimetriško sidabrinio korseto aukšta apykakle, ilgo perregimo sijono ir sidabrinių ilgaaulių. Nors šis kostiumas tikrai atrodė efektingai, spaudoje pasipylė kritika – Christina Aguilera, kadaise išlipusi iš stilistinių nesusipratimų duobės, vėl krenta į ją kosminiu greičiu. Rodos, popkaralienė grįžo prie senos patikrintos formulės: šiek tiek vulgarumo ir daug blizgesio garantuoja aplinkinių dėmesį ir įspūdį ant scenos.

 

Tiesa, prastai įvertinti ir kiti turo kostiumai, pavyzdžiui, trumpas ir figūrą pabrėžiantis latekso lietpaltis ar bondažo detalėmis dekoruotos glaustinukės. O kaip jūs vertinate Ch. Aguileros koncertinius turo „The X Tour“ įvaizdžius?

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame