Popkultūra

Nuo V.Beckham iki H.Bieber – garsenybės rankose jau laiko madingiausią sezono aksesuarą

Šie išmaniųjų dėklai jau spėjo užkariauti garseybių simpatijas.
Reading time 3 minutes

Tai detalė, kurios neįmanoma nepastebėti. Turbūt instagrame jau matėte ne vieną madistės nuotrauką, fotografuotą prieš veidrodį, kurioje pirmame plane atsidūręs veidrodyje atsispindintis išmaniojo dėklas, puoštas asmeniniais inicialais. Dizainerė Victoria Beckham, modeliai Cara Delevingne, Hailey Bieber, Rosie Huntington-Whiteley, dainininkė Rita Ora, TV laidų vedėja Alexa Chung – visos šios garsenybės jau turi išmaniuosius su savo vardų ir pavardžių pirmosiomis raidėmis.

 

Šie dėklai išsiskiria minimalistiniu arba žaismingu stiliumi ir suasmenintu dizainu, o juos gamina Londono prabangių aksesuarų prekės ženklas „Chaos“. Įsigyti galima ne tik inicialais dekoruotus ar vardinius išmaniųjų dėklus, bet ir rankines, dėklus planšetėms, ausinėms ir kitiems priedams, taip pat priklijuojamas raides, raides-raktų pakabukus ar lagaminų žymeklius.

 

Tiesa, jei norite įsigyti jūsų inicialais puoštus aksesuarus, teks nekukliai paišlaidauti. Odinė vardinė rankinė kainuoja apie 900 eurų, delninė – 550, dėklas pasui – 200, lagamino žymekliai – po 180, prie išmaniojo priklijuojamas dėklas kortelei – 80, o inicialais dekoruoti išmaniųjų dėklai – nuo 67, bet gali siekti ir daugiau nei 200 eurų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame