Popkultūra

Bendra Beyonce ir „Adidas“ kolekcija jau sulaukė pirmosios kritikos

Amerikiečių klientai, parduotuvėse pasirodžius naujai „Adidas x Ivy Park“ kolekcijai, ėmė piktintis dėl per mažų dydžių.
Reading time 1 minutes
„Adidas x Ivy Park“, adidas.com nuotr.

Ilgai laukta sporto prekių giganti „Adidas“ ir dainininkės Beyonce kolekcija „Adidas x Ivy Park“ el. parduotuvėje (adidas.com) jau išparduota, nebeliko nei džemperių, nei kombinezonų, sportinių kostiumėlių, batų ar net kojinių – gerbėjai akimirksniu iššlavė visas naujosios kolekcijos prekes. Tiesa, neapsieita ir be kritikos, nors daugelis gyrė kolaboracijos stilistiką, amerikiečių klientai piktinosi dydžių stoka. „Adidas x Ivy Park“ drabužių galima įsigyti nuo XS iki XL dydžių, o didesnių gamyba nebuvo numatyta. Tačiau didelė dalis klientų pasigedo būtent didesnių dydžių rūbų, ne vienam pasirodė keista, kad apie juos pagalvota nebuvo: Beyonce, pati būdama išraiškingesnių linkių, yra pozityvaus požiūrio į kūną ambasadorė, o „Adidas“ gali sau leisti gaminti platesnės dydžių skalės drabužius.

 

Vadinamojo plius dydžio bendruomenė išreiškė savo nusivylimą „Twitter“, daugelis viena pagrindinių problemų įvardijo „Adidas x Ivy Park“ rinkodarą. Skelbta, kad kolekcija buvo sukurta siekiant neišskirti lyčių ir skirti daugiau dėmesio įvairių figūrų žmonėms. Neseniai „Adidas“, bendradarbiaudamas su prekės ženklu „Universal Standard“, išplėtė kolekcijos dydžių skalę iki 4X, todėl manyta, kad ir Beyoncé kolekcijoje sau tinkamų drabužių ras vilkintys ne tik standartinių, bet ir didesnių dydžių modelius.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame