Popkultūra

Kaip garsenybių poros leidžia laiką karantino metu?

Nuo Hailey ir Justino Bieberių iki Ana de Armas ir Beno Afflecko - kaip garsios poros linksminasi ir leidžia laiką namuose, kol paskelbtas karantinas?
Reading time 3 minutes
Getty Images nuotr.

Ar kada susimąstėte, ką karantino metu namuose veikia įžymybės? Galbūt mėgaujasi ikrais ir šampanu, o gal kaip ir paprasti žmonės išnaudoja galimybę atsiversti knygą ar imtis kūrybinės veiklos? Štai ir atsakymai, ką šiandien slepia garsenybių namų sienos.

Lady Gaga ir Michaelas Polansky

Ar yra kas smagesnio už žaidimus? Lady Gaga ir jos mylimasis Michaelas leidžia laiką žaisdami kortomis ir įvairius vaizdo žaidimus, kurie padeda atitrūkti nuo slogių minčių. Tačiau pora skatina visus neužsisėdėti ir prisiminti, kad net ir būnant namuose privalu rasti laiko aktyviau pajudėti. Poroms pritaikytos treniruotės „YouTube“? Kodėl gi ne!

 

Hailey ir Justinas Bieberiai

Pora persikėlė į Kanadą, kur įsirengė tikrą meilės lizdelį. Justinas pabrėžė buvimo namuose svarbą: „Dabartinė situacija baugi, tačiau noriu visiems priminti, ką galime padaryti, kai esame vieningi. Būkime namuose, izoliuokimės, kol bus atsakyta į daugiau klausimų. Juk mūsų seneliai pasitiki mumis“. Pora, kaip ir galybė kitų, nerpaleidžia progos namie atsipalaiduoti ir pašokti.

 

 

 

Chrissy Teigen ir Johnas Legendas

Gražuolė manekenė ir dainininkas nė kiek nesijaudina dėl veiklų namuose stygiaus. Skambinimas fortepijonu, dainos, šokiai, žaidimai su mažyliais ar maisto gaminimo pamokos – jie visuomet randa, ką veikti.

 

Emily Ratajkowski ir Sebastianas Bearas-McClardas

Šiedu itin žemiška pora. Mėgstamiausia dabartinė jų veikla – tingus poilsis žiūrint „Netflix“ filmus ir serialus. Pastaruoju metu Emily ir Sebastianą užkabino realybės šou „Love is Blind“. Beje, jie nė kiek neslepia, kad šiuo laikotarpiu mielai valgo šaldytas picas.

 

Ana de Armas ir Benas Affleckas

Aktorių pora papildė namų bibliotekos atsargas ir pastaruoju metu kremta naujas knygas. Nors tai atrodytų tokia paprasta veikla, tačiau ji neįtikėtinai atpalaiduoja ir padeda tobulėti: skatina fantaziją, turtina žodyną ir plečia žinias.

 

Dua Lipa ir Anwaras Hadidas

Kad jau abu liko namuose, Dua Lipa į veido priežiūros rutiną įtraukė ir savo mylimąjį. Jie susikūrė privatų SPA centrą ir laiką leidžia darydamiesi grožio procedūras.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame