Popkultūra

Garsenybės, kurios jau užsikrėtė naujuoju koronavirusu

Bendras naujų viruso COVID-19 užsikrėtimų skaičius auga jau ne dienomis, o minutėmis. Tarp turinčių teigiamus šio viruso testus atsidūrė ir įžymybės.
Reading time 2 minutes
Aktoriai Olga Kurylenko ir Tomas Hanksas su žmona, Vida Press nuotr.

Aktorius Tomas Hanksas ir jo žmona Rita Wilson buvo vieni pirmųjų garsių žmonių, kuriems diagnozuotas COVID-19. Abiejų aktorių amžius – 63 metai, virusas jiems diagnozuotas būnant Australijoje, kur T. Hanksas filmavosi naujoje kino juotstoje. Nors porai pasireiškė šiai ligai būdingi simptomai, dabar jie jaučiasi gerai, yra izoliuoti, o būklė stebima.

Atlikus naujojo viruso testą populiaraus serialo „Sostų karai“ aktoriui Kristoferiui Hivju (41 m.) paaiškėjo, kad jis irgi užsikrėtė. Savo instagrame Kristoferis informavo, kad jaučiasi gerai, jam pasireiškė tik nedideli peršalimo simptomai. Aktorius įspėjo visus dar labiau rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, suprasti šio proveržio pavojingumą ir laikytis karantino.

Dar vienas žymus žmogus, užsikrėtęs sparčiai plintančiu virusu, - britų aktorius Idrisas Elba (47 m.). Pasak aktoriaus, jam jokie ligos požymiai nepasireiškė, tačiau tyrimai buvo atlikti dėl to, kad Idrisas turėjo kontaktą su virusu užsikrėtusiu asmeniu. I. Elba izoliavosi ir, kaip ir kiti susirgę šiuo virusu, ragino žmones žiūrėti į situaciją kuo rimčiau, nes jo pavyzdys rodo, kad virusas gali būti itin klastingas.

Virusas neaplenkė ir vienos Jameso Bondo merginų – aktorės Olgos Kurylenko (40 m.). Ukrainiečių kilmės aktorė su kolega Danieliu Craigu 2008 m. nusifilmavo bondiados dalyje „Paguodos kvantas“. Apie teigiamą COVID-19 testą Olga pranešė instagrame kovo 15 d., pagrindiniai jos negalavimo požymiai buvo pakilusi temperatūra ir nuovargis, tačiau Olgos ligos forma šiuo metu nėra sunki.

NBA krepšininkai komandos „Utah Jazz“ žaidėjai Rudy Gobertas (27 m.) ir Donovanas Mitchellas (23 m.) taip pat užsikrėtė naujuoju koronavirusu. Paskelbus Goberto diagnozę, komandos draugai užsiminė, kad Gobertas buvo „neatsargus drabužinėje“ ir prieš testo nusatymą lietė tiek kitus žaidėjus, tiek jų daiktus. Po šio įvykio buvo atlikti testai visai komandai ir paaiškėjo, kad dar vienas užsikrėtęs virusu – kolega Donovanas Mitchellas.

Naujasis koronavirusas kovo 16 d. nustatytas aktorei Rachel Matthews (26 m.), kuri animaciniame filme „Ledo šalis 2“ įgarsino Honeymaren personažą. Karantino ji laikėsi jau ankstesnėmis dienomis, aktorės simptomai buvo perštinti gerklė, galvos skausmas ir nuovargis. O testas atliktas, nes Rachel turėjo kontaktą su žmogumi, kuriam susirgimas buvo diagnozuotas anksčiau.

susiję straipsniai

Rekomenduojame