Popkultūra

Kas tapo INSTAGRAMO karaliais - pirmą kartą išrinkti geriausi pasaulio „influenceriai“

Vienas Kanų kino festivalio metu įvykusių renginių – pirmieji pasauliniai tinklaraštininkų ir nuomonės formuotojų apdovanojimai „World Bloggers Awards”.
Reading time 2 minutes

Iš pateikusiųjų prašymus dalyvauti rinkimuose buvo atrinkti 200 nuomonės formuotojų, iš jų į finalą pateko 42. Galiausiai tik 14 pasiekė superfinalą ir buvo paskelbti geriausiais šių metų pasaulio socialinių medijų vilkais.

 

Šį kartą rinkimuose dalyvavo nominantai iš tokių šalių kaip JAV, Brazilija, Prancūzija, Ukraina, Rusija, Italija, Indija, Kinija, JAE ir Didžioji Britanija. Didieji jų įtakos kanalai - „Youtube“, „Instagram“ ir „Facebook“. Socialiniuose tinkluose renginį buvo galima stebėti tiesiogiai.

 

Tad kas tapo geriausiais šių metų tinklaraštininkais ir nuomonės formuotojais?

 

  1. Victoria Silvstedt @victoriasilvstedt 708 tūkst. – BEST GLAMOUR INFLUENCER
  2. Nusretas Gokce @nusr_et 21,9 mln. – BEST CELEBRITY INFLUENCER
  3. Jonathanas Chebanas @foodgod 3,1mln. – BEST FOOD INFLUENCER
  4. Erika Santos @erikasantos 1,3 mln. - BEST BEAUTY INFLUENCER
  5. Zaklina Berrido Pisano @realfashionist 515 tūkst. – BEST STYLE INFLUENCER
  6. Karolina Zubkova-Mattes @karolinasfairytale 163 tūkst. – BEST HAUTE COUTURE INFLUENCER
  7. Bhuvanas Ban (aka BB) @bhuvan.bam 22 mln. – BEST ENTERTAINMENT INFLUENCER
  8. Sharon Fonseca @sharfonseca 434 tūkst. – BEST MODEL INFLUENCER
  9. Gauravas Chaudhary @technicalguruji 14 mln. - BEST TECHNICAL INFLUENCER
  10. Victoria Bonya @victoriabonya 6,3 mln. – BEST LIFESTYLE INFLUENCER
  11. Anna Andres @ann.andres 755 tūkst.- BEST FASHION BUSINESS INFLUENCER
  12. Ashish Chanchlani @ashishchanchlani 3,7 mln.– BEST COMEDY INFLUENCER
  13. Greta Thunberg @gretathunberg 1,5 mln. – BEST SUSTAINABLE INFLUENCER
  14. Gianluca Vacchi @gianlucavacchi 12,5 mln. – KING OF INSTAGRAM - GRAND PRIX

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame