Popkultūra

G.Hadid ketina būti prisiekusiąja išžaginimu kaltinamo prodiuserio H.Weinsteino byloje

Harvey Weinsteino byla pildosi garsiais vardais, dabar su ja susijusi bus ir manekenė Gigi Hadid.
Reading time 1 minutes
Gigi Hadid, Getty Images nuotr.

Supermodelis Gigi Hadid ketina būti prisiekusiąja garsaus Holivudo prodiuserio Harvey Weinsteino byloje, iškeltoje dėl dviejų moterų išžaginimo. Pirmadienį pasirodžiusi teismo rūmuose Gigi užpildė specialią anketą.

 

Praėjusiais metais galimi H. Weinsteino nusikaltimai pradėjo #metoo judėjimą, kuriuo imta garsiai kalbėti apie seksualinį moterų išnaudojimą, ypač pramogų ir kino industrijoje. Vis daugėjant nukentėjusiųjų ir įvairių pareiškimų apie kitus galimai priekabiavusius garsius asmenis, žiniasklaidą užtvindė su prodiuseriu susiję pranešimai, anoniminiai ir puikiai žinomų aktorių prisipažinimai apie patirtą H. Weinsteino priekabiavimą. Tad anketoje, kurią užpildė modelis G. Hadid, būta ir klausimo, ar būsimas prisiekusysis asmuo skaitė žiniasklaidos pranešimus apie bylą ir ar tai turės įtakos jo buvimui nešališku. Teigiama, kad Gigi pripažino galėsianti atvirai atsižvelgti į bylos faktus.

 

Pasak prokuroro, anketą užpildė dar 108 žmonės. Pranešama, kad teisme veikiausiai dalyvaus ir daugiau garsių moterų, tokių kaip aktorės Charlize Theron, Rosie Perez. Aktorė Salma Hayek bus potenciali bylos liudytoja. Gigi atskleidė, kad pažįsta tiek Harvey Weinsteiną, tiek aktorę S. Hayek, tačiau teigė, kad tai netrukdys jai išlikti nešališka. Mergina buvo paprašyta papildomai apklausai grįžti ketvirtadienį.

 

67 metų H. Weinsteinas kaltinamas išprievartavęs moterį viename Manheteno viešbučio kambaryje 2013 m. ir seksualiai užpuolęs dar vieną auką 2006 m. Jo teismas turėtų vykti iki kovo vidurio, jeigu prodiuseris bus pripažintas kaltu, jam teks likusias dienas leisti kalėjime.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame