Popkultūra

Kokių garsenybių 2018 m. labiausiai ieškojome „Google“?

Šįmet internautai labiausiai domėjosi prie Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos prisijungusia aktore Meghan Markle, tačiau ieškomiausiųjų sąraše ir kiti ne mažiau garsūs vardai.
Reading time 2 minutes

2018-ieji aktorei Meghan Markle tapo svajonių išsipildymo metais – ji ne tik susituokė su širdies draugu Didžiosios Britanijos princu Harry, bet ir jau laukiasi pirmagimio. Be abejo, šie karališkosios šeimos pokyčiai sudomino kone visą pasaulį ir paieškų sistemos „Google“ per pastaruosius dvylika mėnesių labiausiai ieškotų garsenybių sąraše Sasekso kunigaikštienę kilstelėjo į pirmąją vietą.

 

Antroje vietoje atsidūrė dainininkė Demi Lovato. Šįmet jos gerbėjus šokiravo žinia apie grįžusį atlikėjos potraukį svaigalams ir rimtą apsinuodijimą, dėl kurio Demi atsidūrė ligoninėje. Socialiniame tinkle „Instagram“ net buvo sukurta grotažymė #prayfordemi.

 

Trečioje vietoje – amerikiečių aktorius ir režisierius Sylvesteris Stallone, ketvirtoje – aktorius ir interneto žvaigždė Loganas Paulas, kurio vaizdo įrašai „Youtube“ surenka šimtus milijonų peržiūrų. Vienos labiausiai sekamų „Instagram“ žvaigždžių Kim Kardashian seseriai Khloe (šįmet susilaukusiai pirmagimio) teko penkta „Google“ paieškų sąrašo vieta, o 2018 m. sužibusi reperė Cardi B atsidūrė dešimtoje pozicijoje.

 


Pateikiame „Google“ ieškomiausių įžymybių dešimtuką:

 

1. Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle

2. Dainininkė Demi Lovato

3. Aktorius Sylvesteris Stallone

4. Aktorius Loganas Paulas

5. Socialinių tinklų žvaigždė Khloe Kardashian

6. Brazilijos Deputatų Rūmų narys Jair Bolsonaro

7. Jungtinių Valstijų Aukščiausiojo Teismo teisėjas Brettas Kavanaughas

8. Modelis Hailey Baldwin

9. Aktorė Stormy Daniels

10. Reperė Cardi B

susiję straipsniai

Rekomenduojame