Popkultūra

„GQ Men Of The Year 2019“ apdovanojimų raudonasis kilimas

Londone įvyko kasmetiniai „GQ Men Of The Year“ apdovanojimai.
Reading time 1 minutes
Victoria Beckham su šeima, Vida Press nuotr.

Šįmet „GQ Men Of The Year“ apdovanojimuose specialųjį „GQ“ redakcijos prizą laimėjo futbolininkas Davidas Beckhamas, tad nenuostabu, kad būtent jo ir jo mylimosios Victorios Beckham pasirodančių ant raudonojo kilimo laukta labiausiai.

 

Dizainerė V. Beckham jau seniai skina mados laurus įvairiuose raudonojo kilimo renginiuose, kad ir kur dalyvautų, ji visuomet patenka į stilingiausiųjų sąrašus. Šįkart Victoria ceremonijai išsirinko savo vardo mados namų baltą kelnių kostiumą iš 2020 m. kruizinės kolekcijos. Maksi ilgio kelnės ir klasikinis švarkas dvieiliu užsegimu atrodė itin elegantiškai ir moderniai. Iš ryškiausių vakaro garsenybių dar kelios nusprendė vilkėti kostiumus - tai supermodelis Naomi Campbell ir manekenė Winnie Harlow, kuri visai neseniai pristatė bendrą makiažo kolekciją kartu su Kim Kardashian.

 

„GQ Men Of The Year“ apdovanojimuose taip pat dalyvavo aktorės Nicole Kidman, Elle Fanning, dainininkės Rita Ora, Charli XCX, Kylie Minogue ir kitos garsenybės. Kviečiame pamatyti, kaip atrodė šventinio vakaro viešnios.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame