Popkultūra

Naujų „Gucci“ kvepalų ambasadriais tapo Lana del Ray ir Jaredas Leto

Jau sausį išvysime naująją aromato „Gucci Guilty“ reklaminę kampaniją, kurios veidais paskelbti atlikėjai Lana del Ray ir Jaredas Leto.
Reading time 1 minutes

Mados namai „Gucci“ pranešė, kad naujojo aromato „Gucci Guilty Pour Femme“ reklamos veidu taps atlikėja Lana del Ray, o vyriškąją kvepalų versiją „ Gucci Guilty Pour Homme“ pristatys muzikantas ir aktorius Jaredas Leto. Abu muzikantai dalyvaus britų mados fotografo Gleno Luchfordo režisuotame reklaminiame filme ir fotosesijoje.

 

Reklaminės kampanijos vieta – vienos seniausių Los Andželo kapinių „Hollywood Forever Cemetery“. Kadaise čia surengtas „Johnny Ramone Tribute“ vakarėlis sužavėjo mados namų „Gucci“ kūrybos vadovą Alessandro Michele ir įkvėpė jo 2017 m. pavasario ir vasaros kolekciją. Būtent šioje vietoje atskleisti ir naujojo aromato „Gucci Guilty“ ambasadoriai.

 

Ambasadorių pristatymo šventėje dalyvavo ne viena Holivudo garsenybė: fotografė Gia Coppola, su „Gucci“ bendradarbiaujantis menininkas Maurizio Cattelanas, didžėjus Diplo, aktorė Margaret Qualley ir muzikantė Courtney Love, kurią taip pat išvysime reklaminiame aromato „Gucci Guilty“ filme.

 

Oficialus kvepalų pristatymas įvyks 2019 m. sausio 15 dieną.

Vakaro akimirkos:

/

Mados namų „Gucci“ nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame