Popkultūra

Klasikinį kostiumą Hailey Baldwin sumaniai pritaikė atostogų įvaizdžiui

Hailey Baldwin pirmoji pasipuošė išskirtiniu kostiumu iš naujuoju Karlu Lagerfeldu tituluojamo dizainerio Simono Porte'o Jacquemus 2020 m. pavasario kolekcijos.
Reading time 1 minutes
© Bauer-Griffin/GC Images nuotr.

Modelis Hailey Baldwin – viena ryškiausių pastarojo meto stiliaus ikonų. Iš jos derinių įkvėpimo semiasi ne tik gerbėjos, bet ir kolegės, pavyzdžiui, Kendall Jenner.

 

Šį kartą H. Baldwin, lankydamasi Los Andžele, nusprendė pasimatuoti margą kelnių kostiumą iš 2020 m. pavasarinės populiarių mados namų „Jacquemus“ kolekcijos. Baltas žydromis gėlėmis margintas kostiumas ypatingas ne tik mirguliuojančiu raštu, bet ir ypač plačiu siluetu. Anksčiau tokius plačius kostiumus yra vilkėjusios vos kelios garsenybės – dainininkė Lady Gaga ir modelis Bella Hadid. Prie aprangos Hailey priderino baltą „Jacquemus“ rankinę bei laisvalaikio įvaizdį akcentavusius melsvus (ir ypač reto modelio) „Nike x Off-White“ sportbačius.

 

Itin plačių siluetų kostiumai – viena naujesnių tendencijų. Tačiau tokią prisijaukinti reikės drąsos, mat per didelių dydžių švarkai ir kelnės atrodo gana kaprizingai.

 

 

Tags

mada
stilius
tendencijos
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame