Popkultūra

Nuostabia suknele pasipuošusi Heidi Klum iškėlė prabangias vestuves jachtoje

Rugpjūčio pradžioje susituokė garsus modelis Heidi Klum ir muzikantas Tomas Kaulitzas.
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Vokietė Heidi Klum modelio karjera prasidėjo 1992 metais, po pergalės Vokietijoje vykusiame „Model’92“ konkurse. Aplenkusi net 25 tūkst. dalyvių, laimėjo 300 tūkstančių JAV dolerių kontraktą su „Metropolitan Models New York“ agentūra ir išvyko siekti modelio karjeros į JAV. Pasaulinės šlovės Heidi sulaukė tapusi „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio mergina bei pirmuoju vokiečių kilmės „Victoria’s Secret“ angelu.

 

Heidi yra ne tik modelis, bet ir filmuose bei serialuose vaidinusi aktorė, o nuo 2004 m. ji realybės projekto „Podiumas“ („Project Runway“), kuriame dizaineriai varžosi dėl galimybės pristatyti savo kolekciją Niujorko mados savaitėje, vedėja, teisėja ir prodiuserė. Jau septyniolika sezonų trunkantis projektas kasmet nominuojamas „Emmy“. Vieną jų geriausio realybės šou vedėjo kategorijoje H. Klum pelnė 2013-aisiais.

 

Ir štai 2019 m. rugpjūčio pradžioje H. Klum dar kartą sulaukė ypatingo dėmesio, tačiau ne dėl naujų pasirodymų, kontraktų ar verslo idėjų, o asmeninių gyvenimo pokyčių. Supermodelis susituokė su mylimuoju muzikantu Tomu Kaulitzu. Tuoktuvės įvyko Kapryje prabangioje jachtoje, priklausiusioje verslininkui Aristotle Onassis. Beje, jachtose vestuves iškėlusios buvo ir Monako princesė Grace Kelly bei buvusi pirmoji JAV dama Jackie Onassis.

H. Klum ceremonijoje pasipuošė nėriniais dabinta vestuvine suknele, žvilgsnius traukusia atvira dekoltė ir pečiais bei didelėmis pūstomis rankovėmis (viena karščiausių šių metų vestuvinių suknelių tendencijų). Apdaras atrodė itin karališkai, o kartu ir lengvai, tad puikiai derėjo vasariškoje Italijos Rivjeroje.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame