Popkultūra

Nustebsite, kieno įrašai šiandien instagrame yra brangiausi

Ar atspėsite, kuri garsenybė už vieną „Instagram“ įrašą uždirba milijoną dolerių?
Reading time 5 minutes
@kyliejenner, @beyonce, @kendalljenner / Instagram nuotr.

Sudarytas naujas garsenybių sąrašas, kurios „Instagram“ tinkle už vieną įrašą uždirba daugiausiai. Dar prieš kelis mėnesius laurus skynė populiariausia Kardashianų šeimos narė Kylie Jenner, šiandien jos „Instagram“ paskyrą seka per 190 milijonų gerbėjų. Nors Kylie atsidūrė antroje daugiausiai uždirbančių instagramerių sąrašo vietoje, jos sekėjų skaičius nėra gausiausias. Daugiausia sekėjų šiame sąraše turi futbolininkas Cristiano Ronaldo  - beveik 237 milijonus, tačiau Kylie įrašai yra brangesni nei Cristiano. Taigi, sekėjų skaičius nebūtinai lemia įrašo brangumą.

 

Iš pirmosios vietos K. Jenner šįkart išstūmė aktorius Dwayne'as Johnsonas, dar žinomas „The Rock“ vardu. Jo „Instagram“ paskyrą seka daugiau nei 194 mln. gerbėjų, o už vieną įrašą aktorius gauna ne mažiau nei milijoną JAV dolerių. 

 

Pristatome 10 daugiausiai už vieną instagramo įrašą uždirbančių garsenybių:

Dwayne'as Johnsonas (@therock), vieno įrašo kaina - 1 015 000 JAV dolerių.

 

Kylie Jenner (@kyliejenner), vieno įrašo kaina - 986 000 JAV dolerių.

 

Cristiano Ronaldo (@cristiano), vieno įrašo kaina - 889 000 JAV dolerių.

 

Kim Kardashian (@kimkardashasian), vieno įrašo kaina - 858 000 JAV dolerių.

 

Ariana Grande (@arianagrande), vieno įrašo kaina - 853 000 JAV dolerių.

 

Selena Gomez (@selenagomez), vieno įrašo kaina - 848 000 JAV dolerių.

 

Beyonce Knowles (@beyonce), vieno įrašo kaina - 770 000 JAV dolerių.

 

Justinas Bieberis (@justinbieber), vieno įrašo kaina - 747 000 JAV dolerių.

 

Taylor Swift (@taylorswift), vieno įrašo kaina - 722 000 JAV dolerių.

 

Neymaras da Silva Santos Jaunesnysis (@ neymarjr), vieno įrašo kaina - 704 000 JAV dolerių.

 

Lionelis Messi (@leomessi), vieno įrašo kaina - 695 000 JAV dolerių.

 

Jennifer Lopez (@jlo), vieno įrašo kaina - 663 000 JAV dolerių.

 

Nicki Minaj (@nickiminaj), vieno įrašo kaina - 625 000 JAV dolerių.

 

Kendall Jenner (@kendalljenner), vieno įrašo kaina - 608 000 JAV dolerių.

 

 

Khloe Kardashian (@khloekardashian), vieno įrašo kaina - 608 000 JAV dolerių.

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame