Popkultūra

Būdama 50-ies Jennifer Lopez atskleidžia, ko šiandien gailisi labiausiai

J. Lopez šiandien sako esanti kaip niekada laiminga. Nors ji žiba pagrindinėse žiniasklaidos antraštėse, yra dalykų, kurie dainininkei iki šiol kelia nuoskaudas.
Reading time 1 minutes
Jennifer Lopez, mados namų COACH nuotr.

50-metė Jennifer Lopez dabar išgyvena tikras žvaigždės dienas – neseniai ji tapo mados namų „Versace“ ir „Coach“ veidu, sekamas kiekvienas jos pasirodymas raudonojo kilimo renginiuose, o ką jau kalbėti apie taip laukiamas J.Lo ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo vestuves. Visgi Jennifer prisimena ir gyvenimo nusivylimus, pasirodo, dainininkė kai ko gailisi iki šiol.

 

Neseniai viename interviu J. Lopez atskleidė, kad didžiausias jos karjeros apgailestavimas – prieš bemaž 20 metų atsisakytas vaidmuo. Tai režisierius Adriano Lyne'o 2002 m. pasirodžiusi drama „Neištikimoji“, kurioje pasakojama audringa meilės istorija. Vaidmuo, kuris iš pradžių buvo pasiūlyats Jennifer Lopez, jai atsisakiu atiteko aktorei Dianai Lane. O pastaroji už savo vaidmenį buvo nominuota „Oskarams“ ir „Auksiniams gaubliams“. Filmas taip pat buvo įtrauktas į 50 pačių seksualiausių kino juostų sąrašą.

 

„Man buvo pateiktas scenarijus, tačiau tuo metu jo atsisakiau. Tai buvo viena didžiausių mano gyvenimo klaidų. Diana Lane puikiai tiko vaidmeniui, bet kai pagalvoju apie tai dabar, atmesdama šį pasiūlymą „šoviau sau į koją“, - sako J.Lo. Kokia išvada? Kartais geriau sutikti su pasiūlymais, kurie iš pirmo žvilgsnio mūsų nesužavi, nes kitu atveju rizikuojame gailėtis dėl pasirinkimų visą gyvenimą, o gal net ir praleisti „Oskaro“ nominaciją.

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame