Popkultūra

Galingos moterys - J.Lo ir Shakiros duetas pasirodys „Super Bowl Halftime“

Tai bus nepamirštamas pasirodymas!
Reading time 1 minutes

Dvi didžiausios pasaulio Lotynų Amerikos žvaigždės - Jennifer Lopez ir Shakira- pirmą kartą kartu suvienys jėgas Floridoje vyksiančiame koncertiniame šou „Super Bowl Halftime“. Kalbama, kad tai bus vienas įsimintiniausių pasatarojo meto pasirodymų. Prie šio renginio prodiusavimo prisidės ir reperio Jay-Z kompanija „Roc Nation“. Šis šou - dalis kasmetinių Nacionalinės futbolo lygos atkrentamųjų varžybų finalo rungtynių „Super Bowl“.

 

Apie tai, kad taps pagrindiniais pasirodymo veidais, abi dainininkės jau paskelbė savo instagramo paskyrose. Jos pasidalino nuotraukomis, kuriose vilki gundančiais aukso ir latekso kostiumais, pasipuošusios aksesuarais su gėrimo „Pepsi“ logotipais: diržais, žiedais, apyrankėmis. Prekės ženklas „Pepsi“ yra pagrindinis „Super Bowl Halftime“ rėmėjas.

 

Skaičiuojama, kad šiam ženklui reklama renginyje atsieina apie 4-8 mln. JAV dolerių, kaina priklauso nuo eterio, skiriamo reklamai. Kasmet „Super Bowl“ žaidynes stebi per 115 mln. žiūrovų (šis skaičius neapima pasaulinės transliacijos, tad realusis - kur kas didesnis). Vidutiniškai 30 sekundžių reklama renginyje kainuoja nuo 1,2 iki daugiau nei 5 mln. dolerių, o pats „Super Bowl Halftime“ šou trunka apie pusvalandį. 

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame