Popkultūra

„YouTube“ žvaigždė Jeffree Star prakalbo apie romano su Kanye Westu gandus

Neseniai pramogų pasaulyje pasklido kalbos, kad su Kim Kardashian besiskiriantis Kanye Westas mezgą romaną su kitu vyru.
Reading time 1 minutes
@jeffreestar / Instagram nuotr.

Makiažo guru Jeffree Star ketvirtadienį „YouTube“ paskelbė įrašą, kuriame paneigė pasataruoju metu pasklidusius gandus, esą jis slapta susitikinėja su reperiu Kanye Westu. Apie tai imta kalbėti nepraėjus nė savaitei po to, kai pramogų pasaulis sužinojo apie K. Westo ir Kim Kardashian skyrybų procesą.

 

Savo įraše Jeffree Star pareiškė, kad jokių ryšių su Kanye nėra ir nebuvo, tačiau atskleidė, kad jis šiuo metu yra vienišas. Įžymybė pabrėžė, kad jam patinka labai aukšti vyrai, tad Kanye, kurio ūgis 173 cm, vilčių nėra. „Su Kanye niekada nesu leidęs laiko. Visa ši situacija tokia juokinga“, - pridūrė „YouTube“ garsenybė.
 

Gandą apie Jeffree Star ir Kanye Westo romaną pakurstė vienas „TikTok“ įrašų, kuriuo pasidalino nuomonės formuotoja Ava Louise. Pasak jos, Kanye jau kurį laiką mezga romantiškus ryšius su vienu garsiausių vizažistų ir soc. tinklų žvaigžde, o apie šį jų ryšį žino ne viena garsenybė. Nenuostabu, kad komentaruose greitai pasipylė spėlionės, jog nauja Kanye simpatija yra Jeffree – kažin ar šiandien galima rasti garsesnį makiažo guru vyrą.
 

Kita detalė, paskatinusi kalbas, - tiek Jeffree, tiek Kanye dabar gyvena Vajomingo valstijoje.

Jeffree Star vaizdo įrašas „Kanye situacijos sprendimas“

susiję straipsniai

Rekomenduojame