Popkultūra

Tokios Jennifer Lopez dar niekas nematė

Sunku patikėti, kad moteris, kurią matote nuotraukoje, iš tiesų yra ne dainininkė Jennifer Lopez, o tik itin į ją panaši sportininkė.
Reading time 2 minutes
@jayfromhouston / Instagram nuotr.

Pasak mokslininkų, pasaulyje yra mažiausiai septyni žmonės, kurie gali būti labai panašūs į jus. Toks faktas gąsdina, tačiau savo antrininką pamatome labai retai, o štai garsenybės su jais susiduria kur kas dažniau. Vieni nori žūtbūt būti tokie kaip žvaigždės ir tokiam tikslui išleidžia galybes pinigų, o kiti yra panašūs ir tiek.
 

Keli dainininkės Jennifer Lopez gerbėjai nustebo pamatę, kad 50-ies metų atlikėja pastaruoju metu neįtikėtinai išryškino raumenis. Vis dėlto netrukus paaiškėjo, kad šios nuotraukos visai ne J. Lo (nors ji irgi gali pasigirti fantastiška figūra), o į ją itin panašios kultūristės Jay Garay. Abi gražuolės išties panašios: tiek veido struktūra, tiek šukuosenomis ir asmenukėmis, kuriomis dalijasi instagrame.

 


 

Palyginimas su pasaulinio garso dainininke sportininkei Jay Garay – komplimentas, mat ji pripažįsta jau seniai besižavinti J. Lo: „Ji mano dievaitė, žaviuosi ja nuo pat vaikystės, o mudviejų panašumas, žinoma, mane džiugina.“ 

 

 

 

 

 

 

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame