Popkultūra

J.Lawrence sužadėtuvių vakarėlyje pasipuošė nuostabia vestuvine suknele

Su galerininku Cooke Maroney susižadėjusios aktorės Jennifer Lawrence ranką papuošė daugiau nei 200 tūkst. dolerių vertės žiedas.
Reading time 59 seconds
Vida Press nuotr.

Aktorė Jennifer Lawrence ir jos sužadėtinis niujorkietis galerininkas Cooke Maroney gegužės pradžioje draugams surengė jaukią sužadėtuvių vakarienę (kurioje, beje, dalyvavo ir atlikėja Adele). Vakarėlyje J. Lawrence pasirodė vilkėdama bohemiško stiliaus vestuvinę pudros atspalvio suknelę, sukėlusią susižavėjimo bangas socialiniuose tinkluose. Šią vestuvinių apdarų dizainerės Lauren Wells kurtą suknelę galima įsigyti elektroninėje mados namų „L. Wells“ parduotuvėje už 2,3 tūkst. dolerių. Yra ne tik pudros atspalvio, bet ir klasikinė balta suknelė (modelis „Juliana“). Vakarėliui suknelę parinko ir aktorę identiškos spalvos rankine bei aukštakulniais papuošė Jennifer stilisčių duetas Jill Lincoln ir Jordan Johnson.

Apie savo sužadėtuves J. Lawrence ir C. Maroney prabilo vasario mėnesį. Mylimasis aktorei pasipiršo įteikęs smaragdo formos deimantu inkrustuotą žiedą, sukurtą niujorkiečių ženklo „Alison Lou“ (kurio gaminius dažnai renkasi ir aktorė Blake Lively). Žiedas vertinamas daugiau nei 200 tūkst. dolerių.

1557829340893343 gettyimages 1132286991
Getty Images nuotr.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame