Popkultūra

Pamatykite elegantišką būsimos pirmosios JAV ponios Jill Biden stilių

Po JAV prezidento rinkimų, kuriuose pergalę išplėšė Joe Bidenas, visų žvilgsniai susmigo ir į naująją pirmąją ponią.
Reading time 2 minutes
Jill Biden, Vida Press nuotr.

Naują kadenciją pradėsianti pirmoji JAV ponia Jill Biden (69 m.) visuomet rengiasi pagal progą, tačiau jos stiliaus išskirtiniu (kaip, pavyzdžiui, Michelle Obamos) pavadinti negalėtume. Jill renkasi klasiką, santūrius derinius, nors neretai rengiasi ir ryškiai, vengia ekstravagancijos ir kreipia kur kas mažiau dėmesio į mados laimikius nei Melania Trump. Pastaroji ne kartą buvo kritikuota dėl prabangių „Hermes“ rankinių, dešimtis tūkstančių kainuojančių vienetinių dizainerių rūbų ar ne vietoje ir ne laiku pademosntruotų stiliaus eksperimentų. Veikiausiai Jill garderobe tokios prabangos neišvysime, tačiau ir jos drabužinėje yra garsių dizainerių kūrybos. Nors rengiasi, regis, paprastai, Jill nevengia žinomų mados namų - nuo „Dolce and Gabbana“, „Reem Acra“, „Vera Wang“ iki „Lela Rose“.

1604940486361076 vida press 25.2ackh1a
Jill Biden su dukra Ashley, Vida Press nuotr.

Dalykinį ir labiau patogų nei madingą įvaizdį Jill pasirinko dėl gyvenimo būdo – ji ne tik naujojo prezidento žmona, bet ir nuolat dirbanti dėstytoja, turinti keturis universitetinius laipsnius. Koledžuose Ji. Biden dėsto anglų kalbą ir darbų neatsisakė net tada, kai dvi kadencijas buvo JAV antroji ponia. Jill ketina mokytojauti ir dabar, kai jos vyras Joe Bidenas prisieks tarnauti valstybei kaip prezidentas.

 

Kas gi vyrauja būsimos pirmosios JAV ponios drabužinėje? Dažniausiai ji vilki klasikines sukneles, liemenuotas ir siekiančias kelius – nuo spalvingų gėlėtų, solidžių tamsiaspalvių iki drąsesnių odinių. Kelnių ar sijonų kostiumėliai taip pat Jill favoritų sąraše, nors dažniau elegantiškus švarkus ji visgi derina ne su kelnėmis, o suknelėmis.

 

1604940500809379 vida press 25.cf8gtb1604940531195724 vida press 29.13352929
1604940536743806 vida press 29.07436068
Jill Biden, Vida Press nuotr.

Pirmoji JAV ponia karts nuo karto pademonstruoja ir turinti puikių aksesuarų, pavyzdžiui, „Valentino Rockstud“ aukštakulnius, o neseniai ji avėjo „Stuart Weitzman“ ilgaaulius, papuoštus masyviu užrašu „Vote“ (liet. balsuokite). Galima pastebėti, kad Jill avi tik aukštakulnius smailais priekiais, kurie ne tik grakština figūrą, bet ir suteikia jos įvaizdžiams modernumo. 

susiję straipsniai

Rekomenduojame