Popkultūra

„Super Bowl 2020“ šou sudainavo ir vienuolikmetė Jennifer Lopez dukra Emme

Jėgas suvienijusios dainininkės Jennifer Lopez ir Shakira tapo aistras kurstančiu Lotynų Amerikos duetu, pasirodžiusiu „Super Bowl“ žaidynėse.
Reading time 1 minutes
© Kevin Winter/Getty Images

Kasmet „Super Bowl“ šou pertraukos laukiama taip pat nekantriai, kaip ir paties futbolo žaidimo, nes būtent per pertrauką pasirodo didžiausios muzikos pasaulio žvaigždės, dovanojančios žiūrovams įspūdingus šou. Praėjusiais metais ant scenos pasirodė „Maroon 5“, o šįmet visų akys susmigo į dvi vienas ryškiausių Lotynų Amerikos dainininkių – Jennifer Lopez ir Shakirą. Vos per 15 minučių jos surengė laukinį šou, užbūrusį ritmais, muzika, spalvomis, šokiais ir specialiai šiam vakarui mados namų „Versace“ kurtais kostiumais.


 

Pirmoji scenoje pasirodė žėrinčią raudoną suknelę vilkinti Shakira, po jos estafetę perėmė odinį kombinezoną vilkinti J.Lo. Jennifer pasirodymo metu netrūko ne tik visiems žinomų melodijų, bet ir triukų ant stulpo, mat visai neseniai buvo pristatyta kino juosta „Aferistės“, kurioje Jennifer suvaidino vieną klubo šokėjų. Specialiai dėl šio filmo dainininkei ir aktorei teko mokytis pole dance šokio paslapčių.

Kartu su Shakira ir J.Lo šou pasirodė puertorikietis dainininkas Bad Bunny bei vienuolikmetė Emme Muñiz, su mama Jennifer Lopez sudainavusi vieną žinomiausių jos hitų „Let's Get Loud“. Emme - Jennifer Lopez ir jos buvusio sutuoktinio dainininko Marco Antony dukra, turinti  brolį dvynį Maxą. Mergaitė yra ir anksčiau dainavusi su mama jos koncertuose, o gerbėjai jau spėjo įsiminti nuosatbų talentingosios Emme balsą.

„Super Bowl 2020“ šou

„Super Bowl 2020“ šou

susiję straipsniai

Rekomenduojame