Popkultūra

Julianne Moore sėkmės metas: nuo karjeros aukštumų iki mados ikonos

Kiekvienas Julianne Moore pasirodymas tarsi kaitina ekraną.
Reading time 2 minutes

Ant raudonojo kilimo ji pasirodo tarsi ugnis ir ledas – perregima oda ir liepsnojančiais plaukais, spinduliuojanti natūralumu ir prabanga. Raudonplaukė Holivudo deivė 57-erių Julianne Moore nepaliauja žavėti ir spindėti. Aktorė tapo ir tikra mados ikona, jos geidžia didžiausi mados namai – štai Kanų kino festivalyje ji pasirodė blizgiu kaspinu puošta mados namų Saint Laurent suknele.

 

Bendradarbiavimo pasiūlymų tiek daug, kad kartais net pamirštama apie šią kiekvienos aktorės svajonių karjerą. Karjerą, kuri prasidėjo gana vėlai: ilgą laiką vaidinusi teatre, kine Julianne atsiskleidė tik sulaukusi keturiasdešimties, tačiau buvo tikrai įvertina. Už Alzheimeriu sergančios moters vaidmenį filme „Vis dar Elis“ (angl. „Still Alice“) apdovanota Oskaru. Nuo Roberto Altmano iki Paulo Thomaso Andersono – Julianne Moore dirbo ir, panašu, toliau dirbs su garsiausiais režisieriais. Juk šis „L’Oréal“ veidas tikrai to vertas.

 

Nuostabi škotiško kraujo turinti aktorė veikiausiai sukels šurmulį filmu „Gloria“. Tai naujai perdarytas Čilės režisieriaus Sebastiáno Lelio filmas apie vienišą penkiasdešimtmetę, kuriai patinka eiti pašokti ir leistis į romantiškus nuotykius… „Šiais laikais, kai moterys susigrąžina galią ir laužomi su amžiumi susiję stereotipai, toks filmas yra būtinas“, – sako ta, kuri filmavimo aikštelėje neseniai apgynė vieno mačo užsipultą aktorę Alicią Vikander.

 

J. Moore rudenį išvydome ir Paulo Weitzo juostoje „Bel Canto“, kur ji vaidina Pietų Amerikoje į nelaisvę patekusią dainininkę. Kartu šioje juostoje pasirodė Christophe’as Lambertas ir Elsa Zylberstein. Labai laukiamas Susanne Bier filmo „Po vestuvių“ (angl. „After the Wedding“) perdirbinys, kurio ėmėsi jos vyras režisierius Bartas Freundlichas. Visai neseniai aktorės agentas patvirtino, kad J. Moore įkūnys 1960–1970 m. Amerikos feministinio judėjimo lyderę Glorią Steinem, juostą „Gyvenimas kelyje“ (angl. „My Life on the Road“) režisuos talentingoji Julie Taymor. Akivaizdu, tai tikrai svajonių karjera.

Pagr. nuotrauka - Vida Press archyvas / Stephen Lovekin/REX

(Photo is allowed to use only on www.lofficiel.lt) 

susiję straipsniai

Rekomenduojame