Popkultūra

Pasirodo, Kylie Jenner nebėra milijardierė

Kylie Jenner pardavus 51 procentą „Kylie Cosmetics“ akcijų įmonei „Coty“, buvo atskleista, kad jos turto vertė mažesnė, nei skelbta anksčiau.
Reading time 1 minutes
@kyliejenner / Instagram nuotr.

Ne vienam Kylie Jenner yra tikras sėkmės pavyzdys, būdama vos 22-ejų, ji valdo vieną didžiausių grožio verslų ir yra pelniusi jauniausios pasaulio milijardierės vardą. Tačiau, pasak žurnalo „Forbes“, Kylie turto vertė yra mažesnė, nei buvo teigiama anksčiau. „Forbes“ straipsnyje nagrinėjamos K. Jenner pasitelktos strategijos, padėjusios įrodyti pasauliui, kad jaunoji verslininkė yra turtingesnė nei iš tiesų.

 

Kylie Jenner yra sakiusi, kad 2016 m. jos grožio verslas per pirmuosius veiklos metus turėjo 307 milijonus dolerių pajamų, o 2017 m. - 330 milijonų. Visgi manoma, kad Kylie buvo linkusi skaičius kiek padailinti. Praėjusių metų lapkritį 51 proc. „Kylie Cosmetics“ akcijų už 600 mln. dolerių (prieš mokesčius) įsigijo amerikiečių grožio įmonė „Coty“. Tuomet Kylie teigė, kad 2018 m. metinės pajamos siekė 177 milijonus dolerių, tačiau „Coty“ paskelbė, kad pajamos vis dėlto buvo mažesnės – 125 mln. Po tokių skaičiavimų suabejota, kaip pirmaisiais veiklos metais „Kylie Cosmetics“ galėjo uždirbti du kartus daugiau nei tada, kai prekės ženklas gerokai išsiplėtė, pristatė naujas produktų linijas ir padidino gamybos apimtis.

 

Nors pajamų sumos galimai buvo padailintos, Kylie Jenner kišenėje vėjai tikrai nešvilpia. Anot „Forbes“, Kylie turtas dabar siekia kiek mažiau nei 900 mln. dolerių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame