Popkultūra

K. Middleton dar kartą įrodė, kad tas pačias prabangias sukneles galima vilkėti vėl ir vėl

Šįmet Britų akademijos kino apdovanojimuose (BAFTA) Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton ir princas Williamas dalyvavo jau ketvirtąjį kartą.
Reading time 2 minutes
Princas Williamas ir Kate Middleton, Vida Press nuotr.

Kate Middleton garsėja praktišku požiūriu į madą – kai kitos karališkųjų šeimų narės siekia žūtbūt nepasirodyti kartą jau vilkėtais drabužiais, Kate savuosius mielai pritaiko skirtingoms progoms vėl ir vėl. Kunigaikštienė savo suknelių archyvuose rado tinkančią iškilmingai 2020 m. Britų akademijos kino apdovanojimų ceremonijai, tad sukti galvos dėl naujos jai neteko. Kate pasipuošė specialiai jai siūdinta mados namų „Alexander McQueen“ ampyro silueto balta suknele, siuvinėta auksiniais kinrožių žiedais. Šį apdarą kunigaikštienė jau yra vilkėjusi 2012 m. viešėdama Malaizijoje.

Ir BAFTA apdovanojimuose, ir vizito Malaizijoje metu K. Middleton prie vakarinės „Alexander McQueen“ suknios derino auksu žėrinčias delnines, tiesa, skirtingo dizaino. Apdovanojimams ji išsirinko prabangaus britų prekės ženklo „Anya Hindmarch“ ovalios formos aukso spalvos delninę (539 Eur). Tai itin pamėgtas Kate aksesuaras, mat kunigaikštienė turi ir tokią pačią, tik trauktą mėlyna gyvatės imitacijos oda.

 

Prie įvaizdžio kunigaikštienė priderino auksu žibančius „Jimmy Choo“ aukštakulnius (550 Eur). Šių ji taip pat turi ne vieną porą, pavyzdžiui, ir sidabrinius, kuriuos avėjo praėjusių metų BAFTA apdovanojimuose.

1580726147494911 vida press 8.28978875
Princas Williamas ir Kate Middleton, Vida Press nuotr.
1580726230976005 vv1580726233905907 175611 in xl
„Jimmy Choo“ aukštakulniai ir „Anya Hindmarch“ delninė

Visgi Kate, nors ir sutaupė ceremonijai išsirinkusi suknelę iš savo turimų, nepagailėjo prašmatniems papuošalams. Šventinį vakarą K. Middleton pasipuošė prancūzų prabangios juvelyrikos namų „Van Cleef & Arpels“ geltonojo aukso ir perlamutro auskarais bei kaklo papuošalu iš kolekcijos „Magic Alhambra“. Bendra auksarų ir vėrinio vertė siekia 15,7 tūkst. eurų. Šios kolekcijos papuošalus renkasi dar viena britų karališkosios šeimos narė Kornvalio kunigaikštienė Camilla, o kadaise tuo pačiu „Magic Alhambra“ motyvu dabintus papuošalus segėdavo ir gražuolė Monako princesė Grace Kelly.

susiję straipsniai

Rekomenduojame