Popkultūra

Kalėdinės „John Lewis“ reklamos žvaigždė - seras Eltonas Johnas

Kasmet prekybos tinklas „John Lewis“ pristato naują efektingą kalėdinio laikotarpio reklamą. Šį kartą jos centre – legendinis Eltonas Johnas.
Reading time 1 minutes

Praėjusiais metais „John Lewis“ šventinėje reklamoje pasirodė milžiniškas minkštas monstras, dar anksčiau – ant kieme esančio batuto šokinėjo miško žvėrys, o šįmet dalyvauti kalėdinėje kampanijoje buvo pakviestas legendinis dainininkas seras Eltonas Johnas.

 

Naujoji „John Lewis“ kalėdinė reklama pavadinta „The Boy & The Piano“ (liet. – „Berniukas ir pianinas“), čia pasakojama istorija apie mažo berniuko svajonę ir Kalėdų dovaną, pakeitusią jo gyvenimą. Reklaminiame filme išgirsite 70-aisiais pasirodžiusį E. Johno hitą „Your Song“, išvysite ne vieną atlikėjo gyvenimo etapą ir, žinoma, pajusite kalėdinę nuotaiką.

 

Kalbama, kad už dalyvavimą kalėdinėje reklamoje britų prekybos tinklas „John Lewis“ talentingajam dainininkui atseikėjo 5 milijonus svarų sterlingų. Suma atrodo itin didelė, tačiau neseniai paaiškėjo, kad ne mažiau populiariai atlikėjai Jennifer Lopez už 20 minučių pokalbio prekybos tinklo Katare atidaryme sumokėta 2 milijonai dolerių.

„Berniukas ir pianinas“

„John Lewis“ kalėdinė reklama

Pagr. nuotrauka - „Youtube“ stopkadras

susiję straipsniai

Rekomenduojame