Popkultūra

Karalienė Elžbieta II ieško, kas pasirūpintų jos instagramu ir siūlo solidų atlygį

Už šį darbą siūlomas apytikriai 78 tūkst. eurų atlyginimas.
Reading time 2 minutes
The Royal Family nuotr.

Socialinių medijų ekspertų paslaugomis naudojasi daugybė prekių ženklų, pramogų pasaulio asmenybių ir kitų, kuriems svarbu skleisti tam tikrą žinutę apie savo produktą ar veiklą. O šiandien naują socialinių tinklų eksperto poziciją siūlo Bekingemo rūmai, siekiantys padėti karalienei Elžbietai II įsitvirtinti „Instagram“. Už šį darbą siūlomas nuo 49 tūkst. iki 65 tūkst. svarų (apytikriai nuo 59 tūkst. iki 78 tūkst. eurų) atlyginimas.

 

„Svarbu niekada nestovėti vietoje ir ieškoti naujų būdų, kaip išlaikyti karalienės buvimą visuomenės akyse ir pasaulinėje arenoje. Būtent tai ir yra šio daro darbo išskirtinumas. Jūsų iššūkis bus vadovauti ir plėtoti mūsų skaitmeninės komunikacijos strategiją ir užtikrinti efektyvų įvairių skaitmeninių platformų naudojimą siekiant šių tikslų“, - rašoma Bekingemo rūmų pranešime.

 

Tam, kuris dirbs šį darbą, be solidaus atlyginimo priklausys ir 33 dienų kasmetinės atostogos, laisvadieniai, nemokami pietūs ir specialūs mokymai, padėsiantys tobulėti.

 

Bekingemo rūmai turi 5 oficialias „Instagram“ paskyras. Šiuo metu instagramo paskyrą @theroyalfamily, kurioje dalijamasi karalienės Elžbietos II ir karališkosios šeimos veikla, seka 7 milijonai gerbėjų, tad naujam darbuotojui tektų didelė atsakomybė išlaikyti dabartinius ir suburti naujus sekėjus.

 

Paskyroje @clarencehouse savo gyvenimu dalijasi princas Charlesas ir Kornvalio hercogienė Camilla, juos seka 923 tūkst., @hrhthedukeofyork paskyra priklauso Jorko kunigaikščio princo Andrew veiklos viešinimui, ją seka 223 tūkst. Daugiausia sekėjų šiuo metu turi @kensingtonroyal – 10,4 milijonų, čia viešinama princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton veikla. Tik šiek tiek atsilieka dar viena karališkoji paskyra @sussexroyal – princo Harry ir Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle veiklą seką daugiau nei 9,9 mln. gerbėjų.

susiję straipsniai

Rekomenduojame