Popkultūra

Kas galėjo pagalvoti, kad K. Middleton išpranašaus madingiausią metų spalvą?

Pasirodo, madingiausia 2020 metų spalva yra viena Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton mėgstamiausių.
Reading time 1 minutes
Kate Middleton, Getty Images nuotr.

Vos prisijungusi prie britų karališkosios šeimos, Kate Middleton tapo stiliaus ikona. Jos vilkėtos suknelės, paltai ar švarkai, avėti bateliai ir rankose laikytos rankinės kaipmat būdavo išgraibstomos iš parduotuvių, nesvarbu, ar kaina siekia kelias dešimtis eurų, ar kelis tūkstančius.

 

Kate įvaizdis metai po metų tapo kūrybiniu atspirties tašku ne vienam mados ženklui, o stileivoms pamėtėjo tendencijų. Kembridžo kunigaikštienė išpopuliarino espadriles platfrominiu padu, prigludusius juodus arba tamsiai mėlynus džinsus, verstos odos ilgaaulius, elegantiškus kostiumėlius ir liemenuotus paltus. O dabar visi sužiuro į jos pamėgtų spalvų paletę, pasirodo, Kate garderobe dominuoja mėlyni tonai. Nuo romantiškos žydros, vaiskaus dangaus mėlynumo, energingos ultramarino iki paslaptingos tamsiai mėlynos – stilingoji kunigaikštienė savo spintoje turi kone visą mėlynų atspalvių paletę.

 

Mėlyni K. Middleton deriniai dėmesio sulaukė, kai gruodžio pradžioje „Pantone“ paskelbė 2020 metų spalvą. Galbūt viena mėgstamiausių pasaulio karališkosios šeimos narių iš tiesų prisidėjo prie šios spalvos pasirinkimo?

„Pantone“ 2020 metų spalva paskelbė klasikinę mėlyną (classic blue, PANTONE 19-4052). Tai laikui nepavaldus atspalvis, dėl savo paprastumo ir prislopinto tono jis išsiskiria svajingu ilgesiu ir elegancija. Ši spalva simbolizuoja išmintį, išlaikytą toną, ramybę, harmoniją ir savitvardą, tad klasikinė mėlyna -  idealus pasirinkimas Kate Middleton dalykinio stiliaus garderobui. 

1579160588808559 1575532475600922 pantone color 2020

Pirkiniai:

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame