Popkultūra

10 faktų, kurių nežinojote apie Khloe Kardashian

Birželio 27-ąją Khloe Kardashian švenčia 35-ąjį gimtadienį. Šia proga kviečiame sužinoti 10 faktų apie vieną garsiųjų Kardashian seserų.
Reading time 2 minutes
Khloe Kardashian. Instagram / @kyliecosmetics nuotr.

1. Pilnas Khloe Kardashian vardas yra Khloe Alexandra Kardashian, jos tėvai - Robertas Kardashianas ir Kris Jenner - išsiskyrė, kai mergaitei buvo penkeri.

 

2. Khloe turi problemų dėl silpnų plaukų, jos gražiųjų kasų paslaptis - priaugintos sruogos. Socialinių tinklų garsenybė ėmė plikti, kai sužinojo, kad tėvui diagnozuotas vėžys. Spartų plaukų slinkimą lėmė stresas.

 

3. 2001 m. Khloe pateko į automobilio avariją ir patyrė sunkų smegenų sukrėtimą. Ši trauma sukėlė ilgalaikius atminties sutrikimus.

 

4. Savo vestuvių su krepšininku Lamaru Odomu nuotraukas Khloe išskirtinėmis teisėmis pardavė žurnalui OK! už 300 tūkst. JAV dolerių. Pora išsiskyrė 2016 metais.

 

5. Prieš dešimt metų Khloe nusifotografavo nuoga už gyvūnų teises kovojančios tarptautinės organizacijos PETA reklaminei kampanijai.

 

6. Khloe Kardashian dukros tėvas Tristanas Thompsonsa, kad galėtų susitikinėti su Khloe, paliko besilaukiančią savo tuometinę draugę. Kai laukėsi Khloe, vienas po kito ėmė kilti skandalai apie mylimojo Tristano neištikimybę ir jai. Neištikimas Khloe buvo ir pirmasis sutuoktinis Lamaras Odomas.

 

7. Khloe savo pirmagimės pasitiktuvių šventę pardavė tinklui Amazon, šis sumokėjo už prabanga tviskantį nuo-iki rožinį vakarėlį ir gavo puikiai atsipirkusią reklamą. Būsimai mažylei buvo padovanota dovanų už 180 tūkst. JAV dolerių.

 

8. Khloe yra sesers Kim Kardashian dukros North krikšto mama, taip pat 8 vaikų teta.

 

9.  Per pirmuosius tris mėnesius po gimdymo Khloe numetė 15 kilogramų.

 

10. Khloe vadinama paprasčiausia ir sukalbamiausia iš visų Kardashian ir Jenner seserų. Kai kitos kiekviename žingsnyje demonstruoja prabangą, o renginių, fotosesijų ar kitos veiklos organizatoriams žarsto ypatingas užgaidas, Khloe prioritetai yra sklandus ir greitas darbas.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel
gimtadienis
khloe
kardashian
faktai

susiję straipsniai

Rekomenduojame