Popkultūra

Kiek kainuoja būti Kardashian?

Kiek kiekviena iš Kardashian ir Jenner seserų išleidžia tokioms paslaugoms, kaip asmeninės treniruotės ar makiažas?
Reading time 2 minutes
@kimkardashian / Instagram nuotr.

Ar kada susimąstėte, kiek kainuoja būti viena iš Kardashian klano seserų? Jos visuomet atrodo nepriekaištingai, kiekvienai fotosesijų samdosi didelę komandą, nuolat sportuoja su asmeniniais treneriais, net ir kasdienį makiažą joms daro profesionalūs makiažo meistrai, o šukuosenas kuria plaukų stilistai. Kiek Kardashian ir Jenner seserys išleidžia per mėnesį?

 

Kim Kardashian

(824 tūkst. dolerių per mėnesį)

Anot laikraščio „The Sun“, Kim Kardashian daugiausiai išleidžia sveikatingumui ir grožio puoselėjimui. Už asmenines treniruotes su Melissa Alcantara, kurios vyksta šešis kartus per savaitę, Kim moka 12,6 tūkst. dolerių (už savaitę). Už šukuosenas fotosesijai K. Kardashian stilistui sumoka 9,5 tūkst., o už makiažą – 12,7 tūkst. dolerių per dieną. Kim grožio puoselėjimo produktai kainuoja apie 25 tūkst. dolerių, o odos valymo procedūrai gražuolė skiria 2,5 tūkst. dolerių.

Khloé Kardashian

(722 tūkst. doleių per mėnesį)

Khloe už treniruotes moka 12,6 tūkst. dolerių per savaitę, plaukų stilistui per dieną – 9,5 tūkst., makiažo meistrui per dieną – 12,6 tūkst., o odos priežiūros rutina jai kainuoja 5 tūkst. dolerių.

 

Kylie Jenner

(703 tūkst. dolerių per mėnesį)

Asmeninė kirpėja Kylie Jenner kainuoja apie 9,5 tūkst. (už vieną apsilankymą), o perukams per mėnesį ji išleidžia apie 25 tūkst. Už kiekvieną manikiūrą ir pedikiūrą Kylie sumoka 45 tūkst. dolerių, o už blakstienų priežiūrą du kartus per mėnesį - 85,5 tūkst. dolerių.

 

Kourtney Kardashian

(342 tūkst. dolerių per mėnesį)

Kourtney odos priežiūros rutinai per mėnesį išleidžia 2530 dolerių, o už specialias LED kaukes moka 950 dolerių. Asmeninės treniruotės Kourtney kainuoja 12,6 tūkst. dolerių per savaitę.

Kendall Jenner

(126 tūkst. dolerių per mėnesį)

Kadangi Kendall dirba modeliu, pasiruošimas fotosesijoms jai nekainuoja, tačiau mergina turi itin atsakingai rūpintis savo oda, kurią išvargina nuolatinis makiažas, ir plaukais, kuriuos žaloja dažnas plaukų formavimas. K. Jenner veidą prausia specialiu muilu, kuris kainuoja 315 dolerių, už šešių savaičių kūno rūpybą moka 76 tūkst., o apsilankymas pas kirpėją jai kainuoja 5 tūkst. dolerių.

susiję straipsniai

Rekomenduojame