Popkultūra

K.Jenner demonstruoja savo turtus, nuo prabangių automobilių iki itin retų rankinių

Kylie Jenner automobilių kolekcijoje - tokie brangakmeniai kaip „Lamborghini“, „Rolls Royce“, „Ferrari“...
Reading time 2 minutes

Grožio industrijos karalienė bei sėkminga verslininkė Kylie Jenner yra jauniausia iš garsiųjų Kardashian šeimos seserų. Ji išpopuliarėjo besifilmuodama šeimos realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“. Neilgai trukus mergina nebebuvo tik klano narė - tapo pramogų pasaulio pažiba ir pirmąja milijardiere moterimi, kuri turtus užsidirbo pati.

2015 m. Kylie pristatė asmeninę kosmetikos liniją, pirmieji jos produktai - lūpų dažų ir pieštukų rinkiniai. Šios makiažo priemonės sulaukė neįtikėtinos sėkmės ir buvo išparduotos akimirksniu. Vien per pirmas šešias savaites naujoji kompanija susižėrė per 50 mln. JAV dolerių. Verslas bėgant metams tik augo, buvo pristatomos vis naujos kosmetikos linijos, kol galiausiai Kylie sukūrė tikrą grožio imperiją ir tapo viena jauniausių pasaulio milijardierių.

„Kylie Cosmetics“ valdanti Kylie Jenner rugpjūčio mėnesį atšventė 22-ąjį gimtadienį, instagrame merginą jau seka per 149 mln. internautų, o jos grožio imperija vertinama daugiau nei 900 mln. dolerių. Kylie neslepia savo turtų ir mielai juos demosntruoja socialiniuose tinkluose. „Instagram“ nuolat šmėžuoja prabangaus K. Jenner gyvenimo būdo nuotraukos: nuo poilsio VIP jachtose, skrydžių privačiais lėktuvais, aukštosios juvelyrikos dirbinių, nesibaigiančių „Hermes“ rankinių kolekcijų iki išskirtinių automobilių, kuriems verslininkė tikrai negaili šlamančiųjų.

Kylie automobilių kolekcijoje - įspūdingi modeliai:  „Lamborghini“, „Rolls Royce“, „Mercedes“, „Ferrari“...  tai ypač modernios, prabangios ir efektingai atrodančios transporto priemonės. Žinoma, ir be galo stilingos. Kviečiame susipažinti su K. Jenner automobilių kolekcija iš arčiau:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=tRS1QyRTmVA

susiję straipsniai

Rekomenduojame