Popkultūra

Kokios didžiausios baimės lydi garsenybes?

Pasirodo, kai kurios įžymybės bijo ne gyvačių ar tamsos, o labai egzotiškų dalykų...
Reading time 3 minutes
Vida Press nuotr.

Nors aktoriai, dainininkai, modeliai, televizijos laidų vedėjai ar itin sekami nuomonės formuotojai atrodo bebaimiai, jie tokie patys žmonės kaip ir mes, turintys daugybę įvairiausių baimių. Jų fobijos apima ne tik įprastas baimes, tokias kaip aukščio, tamsos ar mažų erdvių, bet ir kur kas keistesnes, pavyzdžiui, popieriaus. Tad ko bijo garsenybės?

Kyie Jenner: drugeliai

Kylie Jenner prisipažįsta bijanti drugelių - ši baimė vadinama lepidopterofobija. Kiek ironiška, mat merginos dukros tėvas Travisas Scottas gimtadienio proga Kylie įteikė deimantais inkrustuotą drugelio formos vėrinį. Neseniai ir pati Kylie pristatė drugeliais margintą makiažo kolekciją, dedikuotą savo dukrai Stormi.

Tyra Banks: delfinai

 

Savo pokalbių laidoje Tyra Banks prisipažino bijanti delfinų. Ji atskleidė, kad jaučia nerimą (o kartais net paniką), kai galvoja apie delfinus, juos mato arbai kai kas nors apie delfinus kalba.

Scarlett Johansson: paukščiai

 

 

Reklamuodama filmą „Mes nusipirkom zoologijos sodą“ (2011 m.), kuriame vaidino, aktorė prisipažino, kad bijo paukščių. Pasak Scarlett, ši baimė kilo iš šeimos, mat paukščių bijo ir jos dėdė.

Jennifer Aniston: buvimas po vandeniu

 

Jennifer buvimo po vandeniu baimė atsirado vaikystėje. Kartą, dar būdama maža, ji įkrito į vandenį, paniro ir pradėjo skęsti, laimei mergaitė buvo išgelbėta.

Oprah Winfrey: kramtomoji guma

 

Oprah ne kartą yra kalbėjusi apie didžiausią savo baimę - kramtomąją gumą. Nuo gumos ją atgrasė vaikystėje gąsdinęs močiutės pomėgis pakramtytą gumą prilipinti spintelėse. Šleikštulį kėlusi sena kramtomoji guma taip įsirėžė O. Winfrey atmintin, kad viena garsiausių pokalbių laidų vėdėjų neleido ir savo komandai darbo metu kramtyti gumos.

Meghan Fox: popierius

 

Megan Fox - elektroninių dokumentų, knygų ir kitų suskaitmenintų skaitinių gerbėja, mat ji itin bijo liesti paprastą popierių. Dėl šios baimės aktorei sunkiai sekasi skaityti senarijus, atspasudintus ant popieriaus lapų. 

Nicole Kidman: drugeliai

 

Kylie nėra vienintelė garsenybė bijanti spalvingųjų drugelių, pasirodo, drugelių fobiją turi ir aktorė Nicole Kidman.

susiję straipsniai

Rekomenduojame